Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Piszczenie w Monitorze IIYAMA

iiyama piszczenie monitor

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 backshift

backshift
  • Bywalec

• 82 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 22:59

Cześć,

Dzisiejszy problem wygląda następująco. Zaznaczę na początku iż w normalnej pracy, czyli internet, pulpit, dokumenty, lightroom, filmy, muzyka, wszystko jest w porządku, wszystko zaczyna się dopiero w momencie kiedy włączę grę wiedźmin. Na innych nie testowałem czy jest ten sam problem. Gra się uruchamia jest dźwięk gry i dziwne piszczenie dobiegające z monitora. Pomińmy pomysły z wysyłką do serwisu, bo to mogę w każdej chwili zrobić. Zależy mi na diagnozie i zlikwidowaniu problemu własnymi rękoma. 

• 0

#2 Xeinaemm

Xeinaemm
  • yyyyy ?

• 521 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 03 grudzień 2015 - 23:45

Sprawdzałeś na innym kablu? Za pomocą OCCT (test power supply, minimalnie 10 min) możesz wykonać symulacje obciążenia komputera. Wszystko rozchodzi się o to czy nie masz przebicia i ekran nie łapie dodatkowo sygnału. Dodatkowo sprawdzisz czy GPU szwankuje. Sprawdź czy po uruchomieniu gry na grafice zintegrowanej wystąpi podobny problem. Na razie tyle mam pomysłów.

• 0

Programista, pasjonat, nawet nie wiem po co tu siedzę..... jak lubisz czytać to prowadzę bloga.
Sprzęt: Asus G551JW - podkręcony i zmodowany własnoręcznie

Ekspert działów: Diagnostyka błędów i awarii / Programowanie Pełne zestawienie Ekspertów

#3 backshift

backshift
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 82 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 22:39

Wydaje mi się że przyczyną jest karta graficzna. Podłączyłem monitor pod kartę z procka i nie ma tego dźwięku. Kartę graficzna mam Nvidia GTX 970.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: iiyama, piszczenie, monitor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych