Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zacznijmy od tego że sub w głośnikach w tym przedziale cenowym i tak nic nie daje bo żeby coś wnosił to przydałoby się te 10" chociaż. A jak taka mębrana jest podobnej wielkości co te w satelitach.

 

A brak tego niby suba to zawsze mniejszy zestaw który teoretycznie może być lepszy w tej samej cenie.

Link to post
Share on other sites

Ja też nie jestem audiofilem ale powoli mam już dość moich pierdziawek za 5 dych. Bo jak już słuchawki za 30 złotych pod telefonem grają lepiej to coś chyba jest na rzeczy. Do zagłuszania wentylatorów są dobre, co do dźwięków systemowych to nie wiem bo na Linuxie nie mam błędów opatrzonych dźwiękiem :D

Link to post
Share on other sites

bomej jeśli specjalnie zarejestrowałeś się, aby podyskutować to spoko, poświęcę Ci chwilę :)

 

Zarejestrowałem się specjalnie, paniczu FeX, żeby tamten post napisać. 

 

Paniczem nie jestem, z resztą wątpię, czy wiesz, co oznacza to słowo.

 

Ja niestety nie mam konkretnej propozycji, ale wybierał bym głośniki kierując się opiniami na stronie typu Ceneo, gdzie można poczytać czy się psują czy nie. 

 

Tak szczerze polecam serwis ceneo, gdzie opiniotwórczy komentarz należy do rzadkości, a większość osób nie ma pojęcia o czym pisze, przynajmniej jeśli chodzi o sprawy, jak głośniki/słuchawki. Dowiesz się, że mają dużo/mało basu albo grają czysto/nieczysto koniec.

 

W tym segmencie najważniejsze będzie to czy będą żyły długo i szczęśliwie, bo o jakości nie ma co dyskutować. 

 

Uwierz mi wśród głośników za 100zł możesz kupić totalne padło albo coś co przynajmniej wydobędzie z siebie kontrolowane dźwięki. Wrzucanie wszystkich głośników do 100zł do jednego gara ukazuje tylko Twoje pewne ograniczenie.

 

E: FeX, nie wnosi nic tak jak twoja dyskusja o głośnikach za 400zl w temacie o głośnikach za 100zl.

 

Ja zauważam, że ludzie często niewiedzą nic o tym, co chcą kupić i czasem nieco więcej informacji w jednym temacie nie zaszkodzi, nawet jeśli nie są stricte związane z tematem.

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Źle odbiłeś piłeczkę co do Ceneo, pisałem o wadliwosci sprzętu, a nie o jakości który z siebie wydaje.

 

Co nie zmienia faktu, że moim zdaniem wszystko do 100 to padło i nie da się praktycznie usłyszeć różnic niewprawionym uchem zwykłego użytkownika. Wiec rozwijanie tematu na miliard stron nie ma żadnego sensu w tym przypadku i ze swojej strony kończę ten totalnie niepotrzebny zalew kupska.

Modecom mc-s2 - 2.1, pilot jest, wyjście słuchawkowe jest.

Link to post
Share on other sites

Też właśnie się dziwię, po co się rejestrowałeś :)

 

Opinie o wadliwości, kiedy to większość użytkowników pisze je tydzień lub dwa po zakupie... konkret.

Poza tym nikt chyba nie myśli, że głośniki za 100zł będą grały świetnie przez kilka lat, obecnie trend jest inny wśród producentów :)

 

Teraz znowu sprowadzasz ludzki słuch do jednego poziomu i twierdzisz, że ludzie nie usłysza różnicy, jak bardzo się mylisz pewnie nawet nie wiesz... Chłopie ogarnij się, nikt nie jest głuchy, dasz komuś porównać dźwiękowo dwa różne zestawy, to wybierze ten lepiej brzmiący.

 

Sam robiłem testy na kumplach i za prawdę powiadam Ci ludzie nie są głusi, tylko nieosłuchani.


A nie zauważyłeś, że to wymóg autora? Czy jesteś tu tylko po to by się przypierdalać? Zaproponuj coś od siebie zamiast siać idiotyczny offtop arogancie.

 

Tylko autor nie wie, że to wyjście bardzo często jest ostatnim miejscem w jakie warto wpinać słuchawki...


Pilot w G500 robi z dźwięku zmuloną padakę :)

Link to post
Share on other sites

 

 

A nie zauważyłeś, że to wymóg autora?

zauważyłem tylko jak wiadomo to poroniony pomyśl bo zagra to gorzej niż z dziury w kompie 

zauwazyłem tez ze na 1 miejscu stawia muzykę wiec 2.1 w przedbiegach odpada 

a zaproponowałem dozbieranie do czegoś co ma ręce i nogi albo kupno słuchawek dobrych 
Link to post
Share on other sites

Ale się porobiło przez noc..

Panowie spokojnie, mam nadzieję, że wszystko co tutaj zostało napisane to rzetelne informacje :)

 

Obecnie mam jakieś stare głośniki 2.0 sprzed 10 lat, łączone taśmą.. Nic ciekawego.

 

Czas Je zmienić, ale nie na jakieś wypasione, takie byle jakoś grały, nie wymagam Bóg wie czego. Nawet same dwie kolumny starcza :)

Tego wyjścia na słuchawki nie musi być na pilocie skoro pogarsza ono dźwięk. Podłączyłbym słuchawki do panelu przedniego obudowy ale działa tam tylko jeden kanał, prawy.

 

Chodzi mi o czyste propozycje, słowo za i przeciw i tyle. W takim budżecie fajerwerków nie spodziewam się :)

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisałem - używane T20 będą najlepsze. Posłuchaj i oceń. Jeśli muszą być nowe to faktycznie sensowne jest dołożenie do Microlabów B73, niektórym podobają się FC330, nie mniej dla mnie 2.1 nie ma sensu.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...