Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w tytule, mam do dyspozycji około 750 zł.
Znajomy zaproponował mi Redmi Note 2, osobiście zainteresowałem się Lumią 640XL, natomiast Huawei P8 (nie lite) mogę otrzymać od operatora.
Ogólnie zależy mi na jak najlepszym aparacie, ale również przejrzystości UI oraz płynności.
Wiem, że z tą półką cenową to nie można za wiele wymagać, ale...
Huawei designem wygląda spoko, ale ichniejsza nakładka androidowa jest tragiczna, a nie wiem czy są obecne jakieś custom romy. Aparat podobno dobry.
Lumia ze względu na update do 10 bardzo by mi się przydała (10 również na kompie), słyszałem, że działa płynnie, ale nie jestem pewien jakości aparatu oraz istnieje problem aplikacji, które albo są kijowo wykonane, albo w ogóle ich nie ma. Nie wiem czy to się zmieni w najbliższych miesiącach poprzez jakieś update'y. No a przez najbliższe lata telefonu nie będe mógł wymienić.
No i dochodzimy do Redmi Note 2.  O problemach z przegrzewaniem się slyszałem, ale tu też nie jestem pewien jakości aparatu. Nakładka MiUI wygląda zarówno lekko, jak i przejrzyście.
Który z tych smarfonów byście doradzili ? Czy istnieją może lepsze modele w tej półce cenowej, które moglibyście zaproponować ?

Link to post
Share on other sites

W 640xl aparat jest naprawdę niezły. Można juz znaleźć porównania itp. Na dniach będzie rozsyłany W10 na telefony. Miejmy nadzieję, że ruszy to rynek aplikacji, które coraz częściej pojawiają sie jako uniwersalne tzn takie same na kompie i telefonie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...