Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

iPhone 6s vs Xperia Z5

iphone ip iphone6 iphone6s 6s xperia z5 xperiaz5

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Andrew

Andrew
  • Automatyk

• 2551 postów
  • 3DMark 06:http://valid.x86.fr/33we6n

Napisano 10 kwiecień 2016 - 18:07

Dobre zetki sie skończyły na Z3 i Z3c nie licząc aparatu oczywiście. Z3+

Ja siedzę na starej poczciwej Zetce :P czyli pierwsza którą wypuścili, nie zamierzam zmieniać chyba że mnie zmuszą, na chwilę obecną nic nie przykuło mojej uwagi, więc nie miałbym na co wymienić :/

• 0

i7 4790K @4.8GHz // Aorus Geforce GTX 1080 11Gbps // MSI Z97 Mpower // 4x4gb Kingston Predator 2400mhz @ 2800mhz // SuperFlower 1000w Golden King Platinium // Crucial MX550 256gb // Seagate Barracuda 1TB // Corsair Obsidian 750D

#22 droid

droid
  • Nałogowiec

• 1629 postów

Napisano 10 kwiecień 2016 - 19:45

no ale się zobaczy może wyciągną wnioski bo tak naprawdę to ich ostatnia deska ratunku

Ja też tak uważam. Jeśli aparat będzie porównywalny z S7 ,będzie chyba dobrze? :) Bo o szybkość i  flaki nie ma co się bać.

To jest ostatnia deska ratunku - HTC 10,czyli HTC jakiego nie było. 

• 0

#23 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5437 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 10 kwiecień 2016 - 21:32

jak będzie to poziom s7 (aparat) to będzie rewelacja ;)

• 0

Ekspert działów: Bez swojego działu - najlepiej się czuję w Konsole Stacjonarne, Karty Graficzne, Telefony lecz mogę też pomagać w innych :) / Pełne zestawienie Ekspertów

#24 droid

droid
  • Nałogowiec

• 1629 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 13:29

@-Tommy-,

Specyfikacja już jest.   Nareszcie poprawili aparat 

Aparat główny został dostarczony przez japoński koncern Sony. Jest to sensor Sony IMX377, a zatem taki sam, jaki zagościł w zeszłorocznych urządzeniach sygnowanych logo Google –Huawei Nexus 6P oraz LG Nexus 5X.

"12-megapikselowy Sony IMX377 z otworem względnym obiektywu F/1.8 charakteryzuje się bardzo dużym rozmiarem pojedynczego piksela – 1.55µm – i jest w stanie gromadzić znacznie więcej światła niż konkurencyjne sensory, dzięki czemu wykonane fotografie są szczegółowe i ostre. Nie inaczej jest w przypadku słabszych warunków oświetleniowych (do 135 % więcej światła względem poprzedniej generacji aparatu).

W sztandarowym HTC zagościł także laserowy czujnik pomiaru ostrości drugiej generacji w połączeniu z detekcją fazową autofokusa (PDAF). Ma to na celu zaoferować użytkownikowi możliwie szybkie złapanie ostrości, a tym samym “uchwycenie chwili”.

Oczywiście nie zabrakło także optycznej stabilizacji obrazu (OIS). Mamy zatem wszystko czego potrzeba aby stwierdzić, że HTC kolejny raz postawiło na jakość fotografii. Warto jeszcze wspomnieć, że obiektyw został zabezpieczony szafirowym szkłem, a aparat uruchamia się w 0.6 sekundy.

Dedykowana aplikacja Aparat w HTC 10 została przeprojektowana, aby stać się jeszcze bardziej intuicyjna w użyciu. Automatycznie dobiera parametry do danej sytuacji i w ułamku sekundy pozwala wykonać zdjęcie.

Oczywiście nadal dostępny jest Tryb Pro, który oferuje sporo możliwości, w tym zdjęcia w formiarce RAW. Jeżeli chodzi o materiały wideo to możliwe jest nagranie w rozdzielczości 4K z 24-bitowym dźwiękiem w wysokiej rozdzielczości."

Pełna specyfikacja:  http://www.gsmmaniak...23658/htc-10-2/

Użytkownik droid edytował ten post 12 kwiecień 2016 - 13:30

• 0

#25 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5437 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 19:40

Specyfikacja już jest.   Nareszcie poprawili aparat 

teraz tylko testy aparatu i jak będzie OK to biorę bankowo w tym roku

• 0

Ekspert działów: Bez swojego działu - najlepiej się czuję w Konsole Stacjonarne, Karty Graficzne, Telefony lecz mogę też pomagać w innych :) / Pełne zestawienie Ekspertów

#26 droid

droid
  • Nałogowiec

• 1629 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 08:42

Ponoć poziom S7 - 88 punktów.

http://www.dxomark.c...tills-and-video

• 0

#27 Xarix

Xarix
  • Master

• 5160 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 13 kwiecień 2016 - 10:32

Te wszystkie testy można sobie wsadzić w ...

• 0

#28 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5437 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 10:50

te ich punktacje to o kant CH. można rozbić

LG G4 i Note 4 mniejsza punktacja niż IP6sPlus

Jaaaaaaaasne...

Mam iphone i miałem G4 i aparat to wielka przepaść na korzyść LG

czekam na testy praktyczne a nie jakieś bzdety do nabijania wyświetleń bez pokrycia w prawdzie

• 0

#29 Xarix

Xarix
  • Master

• 5160 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 13 kwiecień 2016 - 12:13

Testy praktyczne ale kogo? Trzeba to sprawdzać samemu bo większość recenzentów nie ma zielonego pojęcia o fotografii a ktoś kto się zna (zresztą słusznie) aparat w telefonie traktuje jako ciekawostkę na nagłe sytuacje.

• 0

#30 Teth

Teth
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 03 maj 2016 - 16:50

z5 premium

przeciez napisałem

2 tygodnie wystarczyło

jeszcze jakieś uwagi ?

Tu jest też kilka fajnych:

oraz

jest też poprzedni model

Generalnie dużo tego. I na każdy model. Także argumentacja że ho ho ;)

Użytkownik Teth edytował ten post 03 maj 2016 - 16:51

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: iphone, ip, iphone6, iphone6s, 6s, xperia, z5, xperiaz5

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych