Skocz do zawartości

Głośniki do muzyki do 150zł ( max. do 200zł)


Recommended Posts

Siema, szukam głośników od muzyki w cenie do 150zł ew. jezeli produkt bedzie warty dopłacenia to moge te 50zł dołożyć.Głośniki głównie do przeróżnej muzyki lub czasem jakis film oglądne.Oczekuje od głośników dobrego bassu i dobrego dzwięku jak na ten przedział cenowy.

 

Na forum pclab.pl do 150zł polecili mi : 

Genius hf1250b

Link to post
Share on other sites

Jest to jakieś rozwiązanie ale szczerze mówiąc ja osobiście wolał bym kupić w tej cenie słuchawki

Druga sprawa jest tak jakie źródło pewnie Integra?

 

Ja bym na twoim miejscu jeśli możesz dobierać bym i rozejrzał się nawet za używanymi microlabami solo 6c

Link to post
Share on other sites

słuchawki mam HyperX Cloud + fiio e10k i maja dobry dziwęk ale słuchanie głosno muzyki w słuchawkach nie jest za dobre dla uszu i po prostu lubie bass a w słuchawkach troche tego brak.Źródło to intergra.

 

I co myślisz o tych głośnikach:

Genius 2.0 SP-HF1800A

Link to post
Share on other sites

No i tu się zaczyna konflikt interesów

Bo po pierwsze tanie nie idzie w parze z dobrym (zazwyczaj)

I po drugie dla każdego dobre to znaczy co i niego.

Ciężko mi ci coś doradzić najlepiej jak byś posłuchał paru modeli i sam ocenil

Link to post
Share on other sites

Do 150zł to masz tylko właśnie Geniusy i Modecomy - wszystkie grają bardzo podobnie, różnice są niesamowicie trudne do wyłapania.

 

Bez rozszerzania budżetu jednak poleciłbym B73 Microlaba: najlepsza opcja, choć nadal jest to zestaw za 180zł, zatem nie oczekując niewiadomo czego:

 

http://www.morele.net/glosniki-komputerowe-microlab-b73-406933/

 

A następny próg względnie dający jakiś skok to już 300zł i Edifiery 1280T

 

http://www.morele.net/glosniki-komputerowe-edifier-r1280t-2-0-616725/

Link to post
Share on other sites

Wiesz, ciężko o coś jeszcze w tym budżecie. I tak polecam bardziej dołożyć do edifiera bo różnica jest znaczna, powiem tak - udało mi się je przesłuchać jak sam zmieniałem i względem x-540 logitecha była ogromna różnica. Te b73 tez grały lepiej (tez miałem możliwość przesłuchania). Głównie na średnicy i w wysokich jest różnica. Dla niektórych tez edifiery mają ostre wysokie ale to nie problem je zmniejszyć. Wystarczy -2db i jest ok :)

Link to post
Share on other sites

Myślę że jeżeli budżet się nie zmieni to wybiore te microlaby B73


a i takie jedno pytanko(zapewnie głupie) czy można podłączyć do głośników kartę dzwiękową fiio e10k? w jednym tescie głośników edifer znalazłem coś takiego: "Najlepszy jakościowo oraz najgłośniejszy dźwięk uzyskaliśmy po podłączeniu do testowanego zestawu iPoda Classic wraz ze wzmacniaczem FiiO E5" Gdy fiiO E5 gdy wszedłem w Google pisało że te fiio to wzmaczniacz słuchawkowy.


Ref
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...