Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Szukam karty graficznej do dość starego zestawu siostry. Zapewne będzie to jakaś stara używka ;)

Chodzi o to, żeby mogła jak najdłużej grać w gry, w tym te nowsze.

Wprawdzie fajnie by było w fullHD i wysokich detalach, ale licząc się z realiami - po prostu, żeby jakoś działało i nie kuło w oczy (siostra nie ma wygórowanych wymagań).

Po prostu coś najlepszego w tej cenie.

Polowanie na allegro - do uwzględnienia;)

 

-Kiedy dokonujesz zakupu: do końca roku (okolice świąt)

-Jaką kwotą dysponujesz: 200-300zł

 

-Części używane: jak najbardziej

-Zastosowanie: WoW, Wiedźmin 3, 2, 1, Crysis 1-3, Assassin's Creed, LoL

-Model i moc zasilacza: Cooler Master B500 ver. 2 500W

-Reszta specyfikacji komputera: AMD Phenom II X4 965 BE, 4GB Ram, obudowa cooler master elite rc-330k

-Rozdzielczość monitora: docelowo 1920x1080 lub jaknajbliżej

-Dodatkowe wymogi: wydajność > cisza, możliwie dobrze dopasowana do zestawu, przyszłościowa o tyle ile możliwe

 

Czekam na propozycje i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

Dzięki za propozycję.

 

Tak jeszcze mi się przypomniało, osobiście myślałem o hd 5850, za 200zł, którą kiedyś miałem i pamiętam, że świetnie się kręci (725->920mhz na rdzeniu i pamięć 1000->1300mhz), co o tym sądzicie?

Tak na oko, to chyba niewiele słabsza od tej 7850, a dobrze się kręci i znacznie tańsza:D

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

5850 jest sporo słabsza od 7850 a jeśli uważasz, że 5850 się dobrze kręci to nie widziałeś 7850 w akcji :D

 

http://jpghost.pl/3dm11-6574_1370785605/

 

a mam wyjątkowo sh1tową sztukę jeśli chodzi o oc pamięci. 1150/1250 chodzi na stałe. 

 

Dodam jeszcze, że amd nie będzie już wspierać w sterownikach kart 5xxx/6xxx. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...