Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 150zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: jakiś badziew a4tech, wcześniej Razer TRON.


§  Jaką masz obecnie podkładkę: razer goliathus


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400? 800? jakieś niskie


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: dużo, ze 30cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO only


§  Ile przycisków używasz w myszce: 3-4


§  Chwyt: -


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): -


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:  -


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: zepsuła się bratu Razer TRON, z której był bardzo zadowolony. Nie ma czym biedak grać w CS-a, używa jakiegoś badziewia tymczasowo.


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Brat jest leworęczny, stąd absolutny wymóg na mysz symetryczną. Niepotrzebne bratu żadne dodatkowe przyciski, wystarczą standardowe 3.


Wybaczcie brak podania chwytu, ułożenia palców i wielkości dłoni, ale go nie odpytywałem o takie szczegóły.


Raczej odpadają te profilowane dla leworęcznych, kiedyś mu o tym wspomniałem i nie chciał.


Nie mogę doszukać się dobrej myszy symetrycznej w tym budżecie, może Wy coś znacie.


Link to post
Share on other sites
Gość przem33k

W Abyssusie 2014 bez Synaspe, które odczuwalnie zwiększa input laga możesz używać jednie 1800 dpi. Jeśli pasuje ci takie ustawienie to możesz śmiało kupować.

Zawsze możesz też ustawić czułość w systemie na 3/11 co przeskaluje czułość do 450 dpi. Nie będzie to miało złego wpływu na gry ze względu na raw input, który ignoruje ustawienia systemowe.

Edytowane przez przem33k
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...