Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam wkrótce zamiar rozstać się ze swoją starą Xperią J i kupić coś nowszego. Mój budżet wynosi około 700 zł. Zawsze chciałem mieć smartfon z serii Galaxy, więc to im się najbardziej przyglądam. Na Allegro znalazłem kilka ofert przedstawiających S4 z zagranicy w cenie ok. 700 zł. Jednak gdy przeglądałem oferty w sklepach to ceny oscylowały w okolicach 1000 - 1200 zł, co wzbudziło moje niemałe wątpliwości. I tu moje pytanie - Czy te telefony z Allegro mają te same parametry co normalne, tzn. chodzi mi konkretnie o obsługę sieci 3G / LTE i czym jest spowodowana ta różnica w cenie ?  Czy mogę bezpiecznie kupić nowego Galaxy S4 za 700 zł ?

 

Oto oferty nad którymi się zastanawiałem :

 

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-2-kolory-gwarancja-24m-pl-i5556899609.html

 

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-gwarancja-pl-menu-2-kolory-i5753592908.html

Link to post
Share on other sites

Powiedziałem, że interesują mnie tylko smartfony z serii Samsung Galaxy , a skoro jest możliwość kupienia S4 w takiej cenie to chciałbym poznać wasze opinie na ten temat. Pisanie, że lepsza będzie jakaś Xperia nie jest odpowiedzią na moje pytanie :)

 

 

 

I S4 to raczej zły pomysł.

 

Dlaczego tak uważasz ?

Edytowane przez Rigelon
Link to post
Share on other sites

8gb wbudowanej pamięci a do użytkownika zostaje lekko ponad 1gb. To dyskwalifikuje ten telefon niestety. Jak będziesz już mieć kilka aplikacji to żadnej większej nie zaisntalujesz ani nic nie zaaktualizujesz

A gdzie Ty mój drogi widzisz w ofertach, które podałem 8 GB ? W obu jest wbudowane 16 GB.

Link to post
Share on other sites

Tak więc nie spotka mnie żadna niemiła niespodzianka jeśli skorzystam z którejś z tych ofert ? Jeśli chodzi o RAM, procesor i pamięć to wszystko się zgadza z normalnym S4 za ~1000 zł, ale mam wątpliwości co do sieci 3G / LTE ponieważ niezbyt rozumiem te symbole.

Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś był zainteresowany Xiaomi RN2 to odsyłam do wątku, w którym opisałem swoje odczucia względem tego telefonu na podstawie Lumii 735, 930, iPhone 6:

http://forum.benchmark.pl/topic/196821-sgs5xz3note-3-vs-xiaomi-redmi-note-2-16gb/

Myślę, że w każdym temacie z osobna nie ma sensu żebym się produkował skoro tam chyba wszystko ująłem.

 

Zastanów się nad tym modelem, bo uważam go za lepszą opcję niż SGS IV. Lepsze odwzorowanie kolorów, większy wyświetlacz (dla mnie jest to plus, dla innych może dyskwalifikować). Oczywiście działa bardzo płynnie nawet względem SGS IV na customowym ROMie - dzisiaj porównywałem ze znajomym w pracy, który bawi się w modowanie SGS IV i przyznaje, że nawet na czystym CMie ma niekiedy przycięcia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...