Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisz do czego bedziesz go urzywał, na czym Ci najbardziej zależy, czy rozmiar ma znaczenie;), itp. Bo narazie jest to pytanie typu. W klasie mam 3 kolezanki, ruda czarną i blondynę, która jest najfajniejsza?

Powinno być kolegów ale mniejsza o to;)

Teraz doczytalem.

Sorki.

mniej więcej takie to pytanie miało być, chodzi o to który jest najbardziej opłacalny, bo co można robić z telefonami :P kilka apek, większość niewymagających, nie zwieszanie się, dzwonienie, podstawowo dla smartfonów, nie napisałam żadnej nowości :)

S6 nie ma wejścia na karty pamięci.

no właśnie, tak słyszałam i to jest konkretna dyskwalifikacja :)

Za 1600 zł na olx kupisz już S6 który ma najlepszy ekran(amoled),najlepszy aparat obok G4,exynos w S6 jest jednak najwydajniejszy,świetne wykonanie,średnia bateria.

jesteś w stanie określić który z tych trzech modeli jest najlepszy?

Link to post
Share on other sites

Huawei jest ladny, cienki, smukły. G4 ma najlepszy aparat i najlepszy stosunek ekranu do telefonu( wielkość), sony ma super baterie. To plusy.

Teraz minusu. Huawei ma najgorsze bebechy( w codziennym użytkowaniu nie przeszkasza) i taka sobie baterie. G4 czasami zmuli przez bardzo duże ppi, bateria też taka sobie. Sony jest stosunkowo duże jak na ekran 5.2 cala, aparat specyficzny.

Co wybrac? Nie wiem, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

Mnie najbardziej odpowiada ... Note 4 :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

S6 ma 32 gb wbudowanej pamięci. To już jest wartość wystarczająca

Z tych 3 to raczej G4 choć nie pod wszystkimi względami. Na pewno najwydajniejszy i z najlepszym aparatem choć po testach to P8 wiele nie odstaje a zdjęcia makro robi nawet lepsze od G4 i S6

Pod względem wykonania P8 i Z3 ze wskazaniem na P8 bo aluminium jest bardziej wytrzymałe niż szkło

Pod względem baterii to Sony i to bezkonkurencyjnie. G4 chyba najsłabszy

Nakładka najlepsza moim zdaniem od Huawei choć tu zdania pewnie będą podzielone

Na głośnikach najlepiej gra Sony. Co stereo to stereo i to jeszcze na froncie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Huawei jest ladny, cienki, smukły. G4 ma najlepszy aparat i najlepszy stosunek ekranu do telefonu( wielkość), sony ma super baterie. To plusy.

Teraz minusu. Huawei ma najgorsze bebechy( w codziennym użytkowaniu nie przeszkasza) i taka sobie baterie. G4 czasami zmuli przez bardzo duże ppi, bateria też taka sobie. Sony jest stosunkowo duże jak na ekran 5.2 cala, aparat specyficzny.

Co wybrac? Nie wiem, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

Mnie najbardziej odpowiada ... Note 4 :)

przy jakich czynnościach Huawei może się nie spisywać, skoro "ma najgorsze bebechy"?

S6 ma 32 gb wbudowanej pamięci. To już jest wartość wystarczająca

Z tych 3 to raczej G4 choć nie pod wszystkimi względami. Na pewno najwydajniejszy i z najlepszym aparatem choć po testach to P8 wiele nie odstaje a zdjęcia makro robi nawet lepsze od G4 i S6

Pod względem wykonania P8 i Z3 ze wskazaniem na P8 bo aluminium jest bardziej wytrzymałe niż szkło

Pod względem baterii to Sony i to bezkonkurencyjnie. G4 chyba najsłabszy

Nakładka najlepsza moim zdaniem od Huawei choć tu zdania pewnie będą podzielone

Na głośnikach najlepiej gra Sony. Co stereo to stereo i to jeszcze na froncie

czyli biorąc pod uwagę całą czwórkę to S6, a co z resztą? jednak Huawei?

Link to post
Share on other sites

To już Twoja decyzja któregonwybierzesz

Zerknij jeszcze na Honora 7. Ulepszony względem P8 o kilka smaczków. Czytnik linii papilarnych który w sumie ma więcej zastosowań, przycisk który można skonfirgurować na 3 sposoby itp

nie mam takiego wyboru :) 

Tylko przy zaawansowanych grach.

a jesteś w stanie podać przykład?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...