Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Poszukuje smartfonu do 1200-1400 zł. System dla mnie nie ma znaczenia tak samo jak firma. Mogą mi przypaść do gustu telefony chińskiej matki jak xiaomi lub też lumie od Microsoftu (której jestem aktualnie posiadaczem). Najważniejsze parametry dla mnie to:

-bardzo dobry aparat główny oraz przedni

-wyświetlacz 5 cali o przyzwoitej jakości obrazu

-bateria wytrzymująca jeden dzień przy średnio intensywnym użytkowaniu.

Liczę na rozmaite propozycje z waszej strony i z góry dziękuję za pomoc

Link to post
Share on other sites

Myślę, że Honor 7 albo Huawei P8 by się tutaj dobrze sprawdziły. Mają bardzo dobre obydwa aparaty. Wyświetlacze także bardzondobre 5,2 cala.

Poprzednie flagowce typu Xperia Z2 albo Galaxy S5 nie mają dobrego przedniego aparatu, a Xperia tylny nawet ma taki średni. Jeśli nie będziesz grał w zaawansowane gry bo nie mają zbyt dobrego gpu to moje pierwsze 2 propozycje będą dobre.

Link to post
Share on other sites

Lumia 830 - za 1000 - 1100 zł nówki w sklepie. Bardzo dobry aparat, wykonanie, ekran.

 

Pojawiają się też wyprzedaże Lumii 930 - sam widziałem ją w sklepie za 1400 zł w promocji. Mamy świetny aparat, ekran, wykonanie.

Link to post
Share on other sites

Ten HTC wygląda naprawdę rewelacyjnie, lecz sporo przekracza mój próg cenowy. Honor 7 również zachęca ale znowu cena ledwo zahacza o te 1400 zł w niektórych ofertach. Huawei p8 chyba najgorzej się prezentuje spośród dotychczasowych trzech propozycji chociaż cenowo przynajmniej się mieści. Co do lumii 830 to z tego co pamiętam przednia kamera nie wygląda w tym modelu najlepiej. Pół roku temu gdy przymierzałem się do jakiegoś zakupu rozpatrywałem tą lumię, lecz zniechęcił mnie właśnie ten przedni aparat. Miałeś styczność z tym modelem aby coś więcej o nim powiedzieć?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...