Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Uniwersalne słuchawki (~1700 zł)

słuchawki zamknięte 1700zł beyerdynamic akg

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Brainstorm

Brainstorm
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 19:10

Witam. Chciałbym się od Was dowiedzieć, drodzy forumowicze, jakie polecacie słuchawki o konstrukcji zamkniętej (nie chcę słyszeć dźwięków z zewnątrz) w cenie do 1700 zł. Jeśli chodzi o wymagania, to preferowałbym słuchawki wokółuszne. Ich charakterystyka powinna być raczej neutralna, chłodna, powinny posiadać głębokie niskie tony i czyste, nie kłujące wysokie. Myślałem nad Beyerdynamic T70, lecz sporo o nich czytałem i one raczej nie posiadają zbyt dobrego dołu pasma. Miałem także na oku AKG 712 Pro, ale co do nich też nie jestem pewien, bo są półotwarte, a może w tej cenie znajdzie się coś lepszego. Jakieś propozycje lub opinie odnośnie wspomnianych modeli? Dysponuję Xonarem Phoebusem, najprawdopodobniej niedługo go wymienię na coś lepszego. 

• 0

#2 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4284 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 21:23

Neutralna/chłodna charakterystyka nie specjalnie koreluje z głębokim niskim basem oraz wysokimi, które nie kłują. Wyszedł z tego miszmasz brzmieniowy.

T70 odpuść, góra jest ostra.

• 0

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

AIM SC808 - z czym to się je? / ISK HP-580

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, SOMiC V2Recab + Vel Earpads, VE MONK+, Qian69, MS16, ShareMe Mixcder Pro, Bluedio TM

i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / Plextor M5S 128GB / XFX Core 650W

#3 Brainstorm

Brainstorm
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 16:49

Po prostu chodzi ogólnie o bogate brzmienie. Takie, któremu nie brakuje ani ładnej góry, ani dołu. Czyli po prostu jak najlepsze w tym przedziale cenowym... Jakieś inne propozycje?

• 0

#4 Rausi

Rausi
  • Bywalec

• 90 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 26 listopad 2015 - 17:47

Logic3 Ferrari T350 Cavallino

• 0

Bo tak!

#5 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4284 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 07:40

Z zamkniętych to do głowy mi przychodzi:

Focal Spirit Classic

Focal Spirit Professional

ATH-MSR7

Ja bym się nie zapędzał w rejony 1700zł, przy takiej karcie. Chyba, że powiesz, co będzie mieć potem. Słuchawki droższe wcale nie muszą grać lepiej niż te nieco tańsze, także nie ma co patrzeć na ceny. 

Użytkownik FeX edytował ten post 27 listopad 2015 - 07:38

• 0

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

AIM SC808 - z czym to się je? / ISK HP-580

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, SOMiC V2Recab + Vel Earpads, VE MONK+, Qian69, MS16, ShareMe Mixcder Pro, Bluedio TM

i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / Plextor M5S 128GB / XFX Core 650W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, zamknięte, 1700zł, beyerdynamic, akg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych