Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna do 600-650 zł ( listopad 2015 ) ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez enes19,

Recommended Posts

Witam Was, mam pytanie odnośnie zakupu karty graficznej ponieważ mój radeon hd 7750 już został sprzedany jestem zmuszony do zakupu innej karty. Mój budżet to max 650 zł ( oczywiście najlepiej by było aby koszt był troszkę mniejszy ) , moja specyfikacja komputera to : 

 

Intel® Core™ i3-4160 Processor 

(3M Cache, 3.60 GHz) 

Crucial DDR3 Ballistix Tactical 8GB 1600 CL8 

Zasilacz Fortron FSP 450W 

Obudowa Zalman z3 

płyta główna GA-H81M-S2H 

Monitor Dell P2210 

dodam że podłączam monitor przewodem dvi-d 

 

Dodam że zastanawiałem się nad kartami : 

 


różnica pomiędzy nimi wynosi ledwo około 100zł , jednak chciałbym się od Was dowiedzieć czy jest sens dokładać te pieniądze i czy będzie zauważalna różnica w wydajności jednej karty do drugiej. W gry jakie najczęściej gram to cs go no i ostatnio zakupiłem gta v , nie koniecznie muszą być ultra detale , ale chciałbym aby rozgrywka była już płynna . 

 

Czekam na Wasze odpowiedzi 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez enes19
Link to post
Share on other sites

link nie działa edit. dalej nie działa 


nie wiem co tam jest, podejrzewam że gtx 750ti ale dopłacając 20zł do tych 650 masz 

http://www.komputronik.pl/product/279864/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/EVGA_GeForce_GTX_950_2GB_SC_GAMING.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo

jaka karta jest w pierwszym linku? a drugiej nie ma na magazynie O.o

Edytowane przez lewiis
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Nie ukrywam że nie chcę wychodzić poza budżet.

 

wóz albo przewóz, 950 zapewni Ci wydajność większą od r7 370 o jakieś 20-25% za 20 zeta więcej...

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/nvidia-geforce-gtx-950-test/strona/24638.html

 atu masz jeszcze porównanie przy podobnym do Twojego procku 

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-08-26-nvidia-geforce-gtx-950-test

Edytowane przez lewiis
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tylko chcę dodać że tego radeona r7 370 mogę w sklepie proline razem z przesyłką dostać od 618 zł , a tak jak wspominałem gry w które gram to cs go i może trochę gta v , także chciałbym się dowiedzieć czy jest sens dopłacać to 50 zł do tego gtx 950 skoro i tak na ultra w te gry nie będe grał ?

Link to post
Share on other sites

W porządku nie będę się sprzeczał :)

Tylko mam ostatnie pytanie , czy to że karta posiada większą szynę tzn. ( radeon ma 256 bit a ta evga gtx 950 ma 128bit ) nie powinno oznaczać większej wydajności ? :>

Link to post
Share on other sites

Nie, kupując kartę graficzną patrz na wydajnie w różnych testach a nie na szynę pamięci, taktowania itd. Bo do niczego nie dojdziesz

Do niczego Cię nie zmuszam, po prostu za taki budżet przy niewielkiej dopłacie dostajesz lepszą jednostkę :]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...