Skocz do zawartości

Dzielenie ekranów, dużo pytań, co zrobić.


Recommended Posts

Witam

 

Posiadam dwa monitory pierwszy:

 

 Samsung SyncMaster S24B300 który jest podłączony za pomocą kabla DVI do karty graficznej Radeon XFX Radeon R9 390 Double Dissipation 8GB DDR5 512 bit (1015/6000).

 

 oraz monitor Benq G2220HDA który posiada tylko wejście VGA/D-SUB.

 

Moja karta posiada 2 wejścia DVI-I tak więc kupiłem przejściówkę z VGA na DVI, tylko mankament jest taki, że przejściówka posiada dziwne cztery bolce, (wrzucam obrazek to wszystko wyjaśni):

 

Opis obrazka:

 

1.To jest przejściówka do kabla VGA na DVI, ale nie pasuje do mojej karty przez te cztery mniejsze bolce w okół jednego dużego po prawej stronie (zaznaczony jeden z nich w kółeczko)

 

2. Tak wygląda męska strona Kabla DVI od monitora samsung która pasuje, chciał bym uzyskać przejściówkę o takim układzie.

 

3. Tak wyglądają wejścia mojej karty graficznej.

 

4. Zlazłem niby ten typ na allegro, ale pytanie czy będzie pasować

 

Pytania: Czy przejściówka z obrazka nr 4 zda egzamin, czy te bolce są na tyle istotne, że coś może nie grać ? kupowanie dalszych przełączek np. z  Dvi na na HDMI czy wejście obok HDMI, ma sens? próbuje uniknąć kolejnego kupowania w ciemno, dlatego napisałem postu tutaj.

 

Rozważałem jeszcze jedną opcje ponieważ posiadam zintegrowaną kartę graficzną w płycie głównej  która ma wejście VGA, gdybym podłączył jeden monitor do zintegrowanej, a drugi do zwykłej karty graficznej to miało by to racje bytu ?

 

 

http://imageshack.com/a/img907/599/cKSnNC.jpg

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...