Skocz do zawartości

SAPPHIRE Radeon R9 Fury X 4GB /FX 9590 WOX /CROSSHAIR V FORMULA-Z/ OCZ 1000W Fatal1ty Modular


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

Dzisiaj na sprzedaż mam podzespołu z najwyższej półki.

R9 FURY X od Sapphire z 2 letnią gwarancją w komputronik + rejestracja w SAPPHIRE SELECT CLUB - 2500 zł + kw (możliwa negocjacja)

FX 9590 5 GHZ w wersji WOX (w zestawie chłodzenie wodne ) z 3 letnią gwarancją - 950 zł + kw (możliwa negocjacja )

OCZ 1000W Fatal1ty Modular gwarancja w morele.net - 300 zł + kw 

CROSSHAIR V FORMULA-Z z 3 letnią gwarancją - 700 zł + kw ( możliwa negocjacja).

 

Części sprzedaje , ponieważ przerzucam się na mini-itx.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich chętnych na PW http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/wink.gif

 

http://i65.tinypic.com/2dujup0.jpg

Edytowane przez DevilTM
Link to post
Share on other sites

Nowe ceny : 

 

Fury X : 2300 zł + kw (możliwa negocjacja )

 

FX 9590 - 900 zł + kw ( możliwa negocjacja )

 

Asus CROSSHAIR V FORMULA-Z - 600 zł + kw ( możliwa negocjacja )

 

Lub

 

FX 9590 + Asus Crosshair V Formula - Z - 1300 zł z kw.


Zasilacz i karta graficzna sprzedane .

Edytowane przez DevilTM
Link to post
Share on other sites

Ostrzegam wsystkich przed tym sprzedawcą . Od 1.5 tygodnia odbiera oryginał faktury  od księgowej a komputronik od razu na pocztę emil wysyła . Po wielu prośbach przez ten cały czas nic nie zrobił aby otrzymać fakturę . Moim zdaniem śmierdzi tu oszustwem . Mojego znajomego też zwodził tyle czasu . Jak tylko zaczeła się śpiewka o fakturę i numer telefonu czy poda od razu zmieniał temat i pisał , że niby ma już kupca na kartę i że go poganiamy . Jak można poganiać w sprawie gwarancji , którą załatwia od 1.5 tygodnia .. Albo nie ma w ogóle dostępu do gwarancji , albo nie ma samej karty lub jest uszkodzona .

 

Także uważajcie na niego . mam całą korespondencję na mailu . To samo mój znajomy .

Link to post
Share on other sites

Ostrzegam wsystkich przed tym sprzedawcą . Od 1.5 tygodnia odbiera oryginał faktury  od księgowej a komputronik od razu na pocztę emil wysyła . Po wielu prośbach przez ten cały czas nic nie zrobił aby otrzymać fakturę . Moim zdaniem śmierdzi tu oszustwem . Mojego znajomego też zwodził tyle czasu . Jak tylko zaczeła się śpiewka o fakturę i numer telefonu czy poda od razu zmieniał temat i pisał , że niby ma już kupca na kartę i że go poganiamy . Jak można poganiać w sprawie gwarancji , którą załatwia od 1.5 tygodnia .. Albo nie ma w ogóle dostępu do gwarancji , albo nie ma samej karty lub jest uszkodzona .

 

Także uważajcie na niego . mam całą korespondencję na mailu . To samo mój znajomy .

Od jakiego 1,5 tygodnia skontaktował się Pan ze mną wczoraj.

Fakturę jak mówiłem nie wyślę Panu w weekend , bo nie miałem czasu i mówiłem , żeby Pan zaczekał jak chcę Pan kupić kartę , ale narzucał mi Pan wysyłkę do dzisiaj  z rana o wyznaczonej godzinie (dziękuje , że poinformował mnie Pan dopiero o tym później , zamiast na początku , wtedy nawet nie było by rozmowy) ,bo ponoć wraca Pan gdzieś  , a ja powiedziałem ,że nie dam rady i , żeby ew. Pan zaczekał na fakturę.

Dodatkowo cały czas dokuczliwie mówił mi Pan , że dam radę się wyrobić (chyba wiem czy dam radę), wtedy wysłałbym fakturę z kartą , a numer telefonu Panu podałem , więc proszę nie zmyślać i nie winić mnie za to , że nie załapał się Pan na kupno . Po za tym karta jest już sprzedana , a mówiłem Panu , żeby zaczekał Pan chwilę , wtedy nawet umówilibyśmy się na wysyłkę za granicę , ale Panu za szybko się śpieszyło.

I teraz wiem , że dobrze zrobiłem sprzedając kartę innemu kupującemu.

Edytowane przez DevilTM
Link to post
Share on other sites

Proszęczytać ze zrozumieniem , mój kolega wcześniej się kontaktował i ta sama śpiewka . Nie chce mi się już tych bzdury czytać .

 

Ubzdurał sobie , że niby ja mu mówię na gwałt a sam chce jak najszybciej wysłać bo później czasu nie będzie miał a przyszło słowo o dokument to już inna śpiewka .

 

DLa każdego chętnego mogę wysłać całą rozmowe bo widzę , że dalej bzdury opowiada . Ja skończyłem temat

Link to post
Share on other sites

Proszęczytać ze zrozumieniem , mój kolega wcześniej się kontaktował i ta sama śpiewka . Nie chce mi się już tych bzdury czytać .

 

Ubzdurał sobie , że niby ja mu mówię na gwałt a sam chce jak najszybciej wysłać bo później czasu nie będzie miał a przyszło słowo o dokument to już inna śpiewka .

 

DLa każdego chętnego mogę wysłać całą rozmowe bo widzę , że dalej bzdury opowiada . Ja skończyłem temat

Nie chciałem wysłać jak najszybciej.

 

Powiedziałem , żeby Pan zaczekał na fakturę , żeby nie było problemów , jeszcze mówiłem Panu , że wyślę Panu wtedy wysyłkę z ubezpieczeniem i dodatkową opcją sprawdzenia.

 

Narzucił mi Pan termin do dzisiaj ja mówiłem , że nie dam rady, więc proszę mnie nie obwiniać za to bo wspomniałem Panu , że nie zdąrzę , a Pan uporczywie mi mówił , że się wyrobię.

 

Jeszcze nie zostawił mi Pan numeru , wtedy bym się z Panem skontaktował.

 

Po za tym kartę sprzedałem , bo dostałem lepszą ofertę i sprzedający spokojnie poczekał na fakturę   i wyślę mu karte wraz z fakturą.

Edytowane przez DevilTM
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...