Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie,

 

szukam laptopa do sesji zdjęciowych.

Głównie chodzi o podgląd zdjęć (czyli dobry monitor)

i możliwość obróbki w Photoshop CC, zapewne procesor i RAM.

Zależy mi najlepszym sprzęcie, za jak najniższą cenę.

Budżet dostosowany do wymogów z góry, czyli normalna płynna praca, bez potrzeby przepłacania za markę, czy logo.

 

Proszę ekspertów o poradę.

Edytowane przez videocs6
Link to post
Share on other sites

Jak tablet, to może coś na Windows z ekranem 11,6" IPS za 1200zł?
 
Polski - Kruger & Matz EDGE 1160.

http://www.krugermatz.com/pl/p/EDGE-1160/2180
 
 

System operacyjny Windows 10

Chipset Intel® Atom™ Z3736F CPU Quad-core, 1,33 GHz (max. 2,16 GHz)

Pamięć RAM 2 GB

Pamięć wewnętrzna 64 GB

EKRAN:   Wielkość wyświetlacza 11,6" Rozdzielczość 1920x1080 px Matryca IPS

Edytowane przez FightMaker
Link to post
Share on other sites

Jest tak samo polski jak MyPhone ;3 Also wydaje się nawet sensownym, tylko nie wiadomo jak to z gwarancją i samym jego ekranem itd.

Poszedłbym w coś pokroju Yoga 2/3 lub Ew. Shield ale on nie jest na windowsie. Albo iPad ;3 tylko wtedy znowu nie Windows a ichniejszy odpowiednik.

Link to post
Share on other sites

Tankersss jesli chodzi o Yogę 3 Pro na początku byłem zachwycony połaczeniem klawiatury, mobilnością, ale liczne komentarze strasznie ją krytykują:
"przejście na procesory Core M w nowych laptopach uważam osobiście za duży krok w tył. Pod względem czasu pracy na aku jest niewiele lepiej, ale wydajność sprzętu (target procesorów i throtling) spadła na pysk. To oczywiście również zasługa odchudzania laptopów i zmniejszania układów chłodzenia, ale widać tu oszczędności (pazerność) po stronie producentów. Sprzęt Pro z procesorem Core M?"

 

Bardziej szedłbym w stronę Windowsa dlaego iPad3 też odpada.

FightMaker EDGE 1160 wygląda obiecująco, ale dla mnie ta firma to "no name" nic o niej nie wiem, jak gwarancja, gdzie serwis, czy produkty ogólnie tej firmy są sprawdzone?

Macie jeszcze jakieś propozycje?

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...