Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z rodzielczością CoD Black Ops

Black Ops Rozdzielczość

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Orion81

Orion81
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 13:44

Witam,

Tak jak w temacie: mam problem z ustawieniem rozdzielczości w Call of Duty Black Ops na PC. Gra normalnie zainstalowała się z płyty, ale odpala się automatycznie w rozdzielczości 800x600. Jak chcę zmienić na wyższą (1920x1080) to pokazuje się czarny ekran i nie jestem w stanie nawet wyłączyć programu przez menedżer zadań.

Dodam, że problem pojawia się niezależnie od tego jaką rozdzielczość (wyższą niż 800x600) i inne ustawienia dot. grafiki wybiorę w opcjach gry.

Dziwne jest też to, że dzieje się tak tylko w singleplayer. W multi normalnie zmieniłem rozdziałkę bez żadnych problemów.

Pomocy ! :)

Ten sam problem jest gdy wyłączę opcję pełnego ekranu (bez zmieniania rozdzielczości)

PC: i5 4670k, R9 280x, Win 10 Pro (odpalenie w trybie zgodnosci nic nie dało)

Użytkownik Orion81 edytował ten post 22 listopad 2015 - 16:19

• 0

#2 matekow

matekow
  • Entuzjasta

• 666 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 14:33

Spróbuj na innych sterownikach, ewentualnie zobacz czy da się zmienić coś w pliku konfiguracyjnym gry
  • 0

#3 Orion81

Orion81
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 14:48

Nic to nie dało :/

• 0

#4 matekow

matekow
  • Entuzjasta

• 666 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 18:25

Hmm a jak byś spróbował ustawić Skalowanie obrazu na karcie lub monitorze, ew. Sprawdź odświeżanie jakie masz ustawione w Windows jak i grze. Jeszcze opcja ustawienia niestandardowej rozdzielczości w nvidi to mam nie wiem jak jest z amd.
  • 0

#5 Orion81

Orion81
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 19:16

Częstotliwość odświeżania 60Hz tu i tu. Skalowanie obrazu na karcie nie pomogło :(

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Black Ops, Rozdzielczość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych