Skocz do zawartości

Smartfon dla dziewczyny z dużym wyświetlaczem i dobrym aparatem


Recommended Posts

Witam, ze względu na to, iż zbliża się gwiazda jako prezent dla mojej dziewczyny chce kupić Smartfon gdyż od wielu lat posiada stary telefon i się zwyczajnie już męczy kobita. Podpytałem na czym jej zależy w telefonie i wymagania co do smartfona są takie:

- duży ekran (od 4.5 do 5.5 cala)
- dobry aparat, albo chociaż ponadprzeciętny (coś jak robi Xperia S)
- wygląd telefonu: biały lub szary, coś na styl Xperia Z, taki prostokątny, (styl Samsungów S z tymi zaokrąglonymi rogami jej się nie podobają). 

- opcjonalne dobre atuty: dual sim (dla aero2), wbudowany dysk min 8 GB, aparat z przodu, polska gwarancja 24m

Telefon nie musi mieć dobrego procesora czy też X GB ramu, bo nie będzie męczony na grach a tylko do robienia zdjęć i używania aplikacji jak FB, czy jakieś inne oraz.

Moje wymagania to to, aby był oparty na Androidzie (lubię ten system i się przyzwyczaiłem) oraz aby cena nie była za wysoka. Myślałem coś miedzy 300 - 550 zł wydać ale otwarty jestem na sugestie.
Przeglądałem wiele tańszych odpowiednich flagowców (chińczyków) jak np. PRESTIGIO MUZE E3 3531 5,3'  ale po forach przeczytałem wiele negatywnych opinii więc już głupieje. Proszę o jakieś sugestie co do wyboru. Wiem, że będzie zadowolona z każdego smartfona ale chce, aby miała coś porządnego, co będzie służyło i też się nie zepsuje za szybko, a jak się zepsuje to aby w Polsce na gwarancji można było naprawić a nie jak z chińczykami to różnie bywa. Z góry dziękuję za pomoc oraz za wyrozumiałość co do wymogów :)

 

Link to post
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedź. Zdecydowanie nowy :) Moja Pani bardzo dba o każdy produkt aby nie miał ani jednej ryski no i też chodzi o tą gwarancję :)

W tym LG Spirit z tego co czytałem tylko droższa wersja z  modułem 4G LTE ma ten lepszy lepszy aparat ale opcja faktycznie ciekawa do przemyslania a ten G3s telefonik super ale troszkę wykracza poza mój budżet obecnie :(

Edytowane przez clameur
Link to post
Share on other sites

Albo G2 mini ale koniecznie na kitkacie. Jak na tą cenę ma bardzo dobry aparat i właśnie na kitkacie nie ścina. Wiele się podzespołami od G3s nie różni. Nie ma też ekranu hd co mnien obciąża procesor.

Oglądałem na allegro g2 mini i już z gwarancją prorucenta praktycznie nie ma

Szkoda że Windows Phone nie wchodzi w grę bo w tej cenie to znacznie lepsze propozycję. Rozważ to. Zobacz Lumia 640 albo 735

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...