Skocz do zawartości

Problem FarCry3 i Windows 10


Recommended Posts

Witam serdecznie, mam problem z Far Cry 3. Mianowicie do zeszłego tygodnia używałem windowsa 7, kupiłem oryginalną, pudełkową wewrsję gry, zainstalowałem i było cacy. Jako, że w moim laptopie oryginalnie był windows 8, który mi wybitnie nie spasował, zainstalowałem win7 (fakt, piracki). Ale z okazji wypuszczenia win10 postanowiłem zrobić przesiadkę. Jako, że udało mi się wydobyć klucz do win 8 zapisany na płycie głównej zaktualizowałem komputer do win 8 a potem do 10 (kopia legalna). I tu zaczyna się problem... zainstalowałem FarCry3, wszystko ładnie, gra ciągle zapisana na moim koncie uplay, pobierają się łatki do gry i po zakonczeniu aktualizacji chcę sobie zagrać. Uplay stwierdza jednak, że nie pogram sobie. Bo nie. A mianowicie pojawia się informacja, iż gra jest "grywalna". Znaczy, jak tylko zostanie pobrana pełna zawartość gry to będzie gitara. No nic to, patrzę, na pobieranie i faktycznie rozpoczynanie pobierania.... 4 godziny wczoraj i dzisiaj dwie....  Synchronizacja stanu gry z Cloud jest niemożliwa, pomijam, gra się uruchamia, logowanie do farcry3 nieudane i brak zapisanych save'ów.... Ktoś ? coś? Podejżewam, że to wina Win10.

P.S przeinstalowywałem grę już 3 razy.


Ktoś? Coś?

Link to post
Share on other sites

Używasz jakiś innych aplikacji typu MsiAB?

 

Kiedy robiłeś ponowną instalację to usunąłeś najpierw lokalną zawartość z zapisami i ustawieniami w Moich Dokumentach (My Games lub Zapisane Gry)?

Niet, nie używam. Usuwałem wszystko. Zapisane stany gry pojawiały mi się z Cloud

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...