Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie! Obecnie posiadam juz starszy komputer i chciałbym go przebudowac. Glownie zalezy mi na zmianie karty graficznej. Budzet na rozbudowe to maksymalnie 650 zl. Oto jego specyfikacja:

 

Procesor AMD Phenon II x4 955 QuadCore 3.2

Karta Graficzna MSI HD6850 1 GB RAM GDDR5 256 bit OC

Zasilacz ModeCom Logic 600W ATX

Plyta główna ASROCK 770 EXTREME 3

Pamięć Ram 2x 2GB GoodRam PC1333

Dysk Twardy Samsung 1 TB 32 MB Cache

 

Zastanawialem sie z czystej ciekawosci, czy nie drogim kosztem zrobic crossfire. Wymienic plyte glowna i dokupic takie samego radka. Jak sie wstepnie orietowalem moza udalo by mi sie zamknac w  400zl, co o tym myslicie?  Czy juz lepiej kupic Radeona R7 360 czy GTX 750? Bo juz sam nie wiem. A i czy w połaczeniu crossfire pamiec kart sie sumuje i w wyniuku otrzymuje 2GB?

Link to post
Share on other sites

Masz już 1 TB więc weź ssd naprawdę warto odczujesz dużą roznice w korzystaniu z systemu i aplikacji no i tak jak wyzej wszyscy piszą wymienilbym zasilacz na pierwszym miejscu ze wzgledu na rozbudowę ktora planujesz to ze na razie dziala nie oznacza ze nie zacznie sprawiać ci problemów

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak zestaw do gier. Monitor LG FHD 1920x 1080.

 

A tam mam 2x 4GB sie pomylilem.

 

A co do SSD, na nim mam zainstalowac windowsa i jakies gry, a nie HDD trzymac zdjecie i filmy?

 

Zasilacz np

- Zasilacz SilentiumPC Vero L1 500W VL1-500 (cena ok 169)

- Zasilacz Chieftec GPS-500A8 (80+) 500W (GPS-500A8) (cena ok 165)

- Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W (SPS-530MPCBEU) (cena ok 269zl)

 

Co o nich myslicie?

Edytowane przez Kot Szpadyzor
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...