Skocz do zawartości

Iphone 5S 64GB vs Iphone 6 128GB vs Iphone 6 plus 128GB warto?


Recommended Posts

Mam pytanie (jestem tutaj nowy, witam wszystkich!)

 

A więc kupuję nowy tel który chce mieć jak najdłuzej. Nie mulący, itp ect. mam 2300-2400zł. Chcę wziąć Iphone 6 plus 128gb. Warto w tej mniej więcej cenie? Stan bdb+ lub nowy. Znalazłem oferty ale szybko znikają a nie jestem jeszcze 100% pewny. Szajsunga nie chcę. Myślę jeszcze czy nie przepłacać i kupić iphone 5s 64gb? Zaciekawił mnie meizu pro 5, ale jednak wolę iOS, android mi się przejadł, za bardzo muli po pewnym czasie ;/

 

Ceny:

 

Iphone 5S ok 1500zł,

Iphone 6 128GB ok 2200 (ciężko znaleźć)

Iphone 6 plus 128GB ok 2400 (ciężko ale da się)

wszystkie kolor złoty. Stany prawie jak nowe, zwykle po gwarancji.

 

Tel byłby używany przez nastepne 2-3 lata. Lubię duże tel i nawet 5,7" nie jest dla mnie duży.

 

Jak doradzicie?

Link to post
Share on other sites

jednak to 4 cale boli ;/ Teraz mam 3,5 (htc 8s) i mnie szlag trafia. Jak zabawka. 16gb to za mało. Miałem do testów Meizu MX4, zapełniłem 16gb w jeden dzień swoimi plikami (muzyka) i wcale nie był dla mnie duży jako wyświetlacz, wręcz dla mnie to był plus. Ale o iphona się boję. Cover kupuje od razu po zakupie. 128gb będzie dłużej trzymać cenę? Zamierzam go utrzymać w nienaruszonym stanie i kupić "ósemkę".

 

p.s. czemu nie mogę zmienić avatara?

Edytowane przez L00TER
Link to post
Share on other sites

serio 4? hahah dla mnie i tak za mało. Nie wiem czemu wmawiałem sobie że to 3,5-3,7 cala. Tanie jelly case'y przezroczyste będą spoko? Nie chcę jeszcze bardziej powiększać 5,5 calowego smartfona

Edytowane przez L00TER
Link to post
Share on other sites

Czyli  @Bartek i @Overlock stawiacie na 6? Dalej myślę czy może nie zaoszczędzić i kupić 5S a resztę kasy wydać na klawiaturę i dobre słuchawki do kompa. Ale jak już mam i to typowo na  tel to chyba lepiej brać jak najlepszy :P

Link to post
Share on other sites

Ok podziele się wrażeniami po zakupie w następnym tyg. Wiele osób twierdzi, że żałuje 6+ i wolałaby mieć zwykłą. Btw jakim cudem 6+ jest wydajniejsza niz 6 mając dokładnie te same bebechy i do tego mając większą rozdzielczość, nie licząc stabilizacji w kamerze?

Link to post
Share on other sites

Iphone 6+ jest dobry dla kobiet bo i tak noszą go w torebce.Poprzednio miałem ip5s i galaxy note4...przy zakupie iphone6s wiedzialem,że na pewno nie chce 6s+ po doświadczeniach z note4.To ogromny kloc i nie da się go nosić w kieszeni.Wybrałem wersję 4,7" i nie żałuje ;)

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam. 6 jest idealna w rozmiarze. Nie za duża, nie za mała. Dla mnie była to ogromna różnica audio-wizualna po przesiadce z 4s :D

6+ to kloc ogromny, do kieszeni tego nie wciśniesz, a nawet jeśli, to strach usiąść bo jeszcze się złamie w pół.

Link to post
Share on other sites

6+ nie mieści się w kieszeni? Nie wiem jakie wy macie kieszenie :D Mam pytanie.

Mam ofertę na allegro, poprosiłem o nr IMEI, sprawdziłem i o to wyniki. Mógłby ktoś zerknąć? Coś mi tutaj nie pasuje.

 

http://imgur.com/a/H07Ii

 

A tu link do oferty:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5801555360


Ok temat mozna zamknąć.

Udało mi się wyłapać Iphona 5S 64GB w bdb cenie. Ipone 6S kupie pewnie za rok dwa :)

Dzięki wszystkim za opinie

Edytowane przez L00TER
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...