Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Komputer do gier

komputer stacjonarny gry league of legends autocad praca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 blackjack93

blackjack93
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 18:15

Witam, założyłem ten temat ponieważ potrzebuję na gwałt kupić nowy komputer. Mój poprzedni (laptop) się zepsuł i stwierdziłem, że zamiast wydawać 700 zł na naprawę kupię nowy/używany sprzęt lepszy od mojego starego laptopa R.I.P  :cry: 

Mój budżet to okrągłe 1000 zł. Od 2 lat gram w League of Legends i potrzebuję sprzętu, który zagwarantuje mi >= 60 FPS w trakcie rozgrywki. Chciałbym, żeby gra chodziła płynnie na w miarę możliwości wysokich detalach.

Kolejnym zastosowaniem mojego komputera są programy, których używam na studiach (AutoCAD, Visio), na moim poprzednim laptopie bardzo się zacinały, co utrudniało mi pracę na nich.

Celuję w komputer stacjonarny, wyleczyłem się z laptopów  :P 

Prosiłbym o przesłanie mi linków z aktualnymi ofertami komputerów stacjonarnych, może niektórzy stwierdzą, że jestem leniwy, przecież jest olx, allegro i masa innych sklepów internetowych ze sprzętem elektronicznym. Jestem laikiem jeśli chodzi o komputery i ich specyfikację, dlatego ciężko mi podjąć decyzję, który będzie wystarczająco spełniał moje wymogi.

Tyle w temacie, z góry dzięki za pomoc  :)  :)

• 0

#2 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31799 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 19:22

Razem z monitorem ? 

• 0

#3 blackjack93

blackjack93
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 20:11

Razem z monitorem ? 

Monitor, klawiaturę, myszkę i głośniki mam.

• 0

#4 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31799 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 20:36

Postaraj się o http://allegro.pl/ko...5795415431.html

• 0

#5 blackjack93

blackjack93
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 20:37

100 zł dozbierać to nie problem, będę jutro dzwonił do sprzedawcy  :P

Użytkownik blackjack93 edytował ten post 19 listopad 2015 - 20:39

• 0

#6 blackjack93

blackjack93
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 00:29

Odświeżam temat, kupiłem ten komputer

Pojawia się problem, prędkość łącza jest beznadziejna. Po kablu mam max 9 Mb/s, gdzie na 10 letnim laptopie testowałem prędkość i przy użyciu tego samego kabla mam 50 Mb/s. Sterowniki w karcie sieciowej zaktualizowałem do najnowszych. We właściwościach zaawansowanych zmieniłem szybkość i dupleks z "automatyczne negocjacje" na "1.0 gb/s". Nadal bez zmian. Dziwi mnie jedna rzecz, jak wchodzę we właściwości łącza na starym laptopie to wyświetla się szybkość 100 mb, i jest to dla mnie zrozumiałe że tej prędkości raczej nie osiągnę jest to maximum tego łącza. Na moim nowym komputerze stacjonarnym w tym samym okienku właściwości łącza prędkość jest 10 mb. Proszę o pomoc, moje pomysły się już wyczerpały. Karta sieciowa to "Realtek PCIe GBE Family Controller".

Użytkownik blackjack93 edytował ten post 27 listopad 2015 - 00:30

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komputer stacjonarny, gry, league of legends, autocad, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych