Skocz do zawartości

Recommended Posts

A czy ta nova launcher jakoś bardzo ci przyspiesza działanie, jak ci się wgl pracowało na na czystym g3 czy te lagi były jakieś uciążliwe?

 

aż w końcu się wkurzyłem i wróciłem do stock'a i właśnie wgrałem nove i ze spokojem czekam teraz na aktualizacje do Andka 6.0 ^^

 

Co cię zdenerwowało że po wróciłeś na stock'a?

Edytowane przez koza32199
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Trochę mało pamięci bez możliwości rozbudowy i jakoś nie mam zaufania do tej firmy. A który z tych telefonów byłby najlepszy, chodzi mi o LG G3, G flex 2, OpX, ZUK Z1 czy może ten Xiaomi? Tak swoja drogą do kupna telefonu pozostał mi jakiś miesiąc zatem ceny mogę jeszcze ulec zmianie a także na rynek zapewne wejdą nowe smarfony.

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że:

G3 się strasznie nagrzewa [obniża taktowania]

system lubi się przyciąć (w awaryjnych momentach pomaga wyciagnięcie i wlozenie baterii)

tylna klapka po kilku msc. zaczyna trzeszczeć

czas działania na baterii nie jest rewelacyjny

Link to post
Share on other sites

Bo co? Bo to Huawei a nie LG?

Sam się zastanawiam nad kupnem Honora. Obecnie mam G3. By był gorszy to bym go nie chciał kupić. Aktualnie jest w serwisie. Popękala sama obudowa na górnej i dolnej krawędzi. Klapka trzeszczy w okolicach tylnych przycisków od nowości.

Bateria dramat

Link to post
Share on other sites
Popękala sama obudowa na górnej i dolnej krawędzi. Klapka trzeszczy w okolicach tylnych przycisków od nowości. Bateria dramat

ja to w 100% potwierdzam, jak tylko kupię nowy telefon to mój też leci na serwis, na szczęście do 05.2017 mam gwarancje :)

obramówka pęka wzdłuż gornego portu podczerwieni oraz dolnego mikrofonu. :) moja klapka dodatkowo w okolicy głośnika

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

Snapdragon 810 nie wróży niczego dobrego. To wygięcie tez mnie osobiście nie przekonuje.

Przyjdzie to go sprzedaje i będę kombinować jaki kupić.

Jest wielkie prawdopodobieństwo że wymienia na nowy. Na polskie forum android kilku osobom wymienili.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...