Skocz do zawartości

Słuchawki douszne 50-120 zł z mikrofonem, wytrzymałe


Recommended Posts

Witam, jak w temacie poszukuję wytrzymałych (najlepiej płaski przewód) słuchawek, które podłączę do każdego smartfona (docelowo honor 7), tak żeby móc odbierać połączenia. Nie jestem wielkim melomanem. Słucham przeważnie rapu i rocka. Kwota jaką chcę przeznaczyć to ok 100 zł. Nie chcę wydawać 150, 200 i więcej, bo jak wspomniałem nie jestem maniakiem i melomanem, i tak zazwyczaj słucham w formacie mp3, czasami w lepszym. 

 

Przejrzałem trochę tematów i znalazłem kilka ciekawych modeli:

 SHE9000/10

Sennheiser CX300 II Precision (jestem w stanie zapłacić, jeśli naprawdę warto)

Snab Overtone EP-101M

a-JAYS One

a-JAYS One+ Plus (cena na minus)

 

Niestety większość z nich ma zwykły przewód.

Które z tych najbardziej polecacie? Może jakieś inne w granicach 60-120 zł ?

Link to post
Share on other sites

Hej,

 

Odeślę Cię do tematu który powstał niedawno: http://forum.benchmark.pl/topic/195212-s%C5%82uchawki-dokana%C5%82owe-za-ok-100-z%C5%82/z uwagi na to, iż są tam informacje na temat większości podanych przez Ciebie słuchawek. Co do a-JAYSów, to jeżeli szukasz z mikrofonem, to same One nie mają, właśnie plus oznacza ten pilocik z mikrofonem. Tak samo Sennheisery. Aczkolwiek obie słuchaweczki na prawdę dają dobry dźwięk, wydaje mi się, że jeżeli do rapu to jednak bardziej nawet Sennki z uwagi na szybszy bas niż w JAYSach. Wiele osób poleca także te Snaby, więc zainteresowałbym się nimi jeżeli mikrofon jest wymogiem. SHE9000 dla mnie były zamulone, także jestem odnośnie ich na nie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...