Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich Benchmarkowców !!

 

Zrobiłem przesiadkę na Windowsa 10 z Windowsa 8, który został już dostarczony do mojego laptopa, i dla niego właśnie są pliki instalacyjne w mojej partycji recovery. Tak więc po paru miesiącach używania systemu Windows 10 doszedłem do wniosku, że powinienem zrobić recovery co by wszystko zaczęło hulać jak to na świeżo postawionym systemie (dodam tutaj ze mam SSD 128, i5 3317U i 4GB ramu, więc wszystko śmiga generalnie bardzo milutko na 'czystym' systemie).

 

Aaaaaale.... kiedy zrobiłem recovery moim oczom ukazał się znowu Windows 8. Fakt, byłem tego świadomy ale jednak liczyłem, że może od razu będzie to Win10, do którego postanowiłem szybko 'wrócić', więc mężnie zabrałem się za aktualizacje do 8.1 a potem 10, co zajęło mi bagatela..... 2 pełne dni!!!! Tony aktualizacji, błędów, anulowania aktualizacji, ponownego ich instalowania oraz wiecznego dosłownie wyszukiwania ich prawie doprowadziły mnie do szału (internet mam 30 Mb/s).

 

Tutaj pojawia się moje pytanie czy mogę następnym razem jakoś tego uniknąć?

Czy można utworzyć dysk przywracania (przy próbie utworzenia takowego Win10 krzyknął sobie o usb 32 GB ! :o ), abym następnym razem wrócił jakoś do czystego systemu Windows 10?

Czy jest taka możliwość? Bo drugiej takiej 'instalacji' mogę nie przeżyć  :)  :)

Czy może jedynym sposobem na sprawne działanie systemu jest przesiadka na OS X?  :evil:  :evil:  (takie moje dywagacje)

 

z góry wielkie dzięki za odpowiedź !!

 

Ps. dodam, że samej aktualizacji Win10 nie mogłem tak łatwo przeprowadzić, po zainstalowaniu Win8.1, nic więcej się nie działo. Windows update nie chciał już niczego więcej.

Musiałem 'wymusić' pobranie plików instalacyjnych komendą wuauclt.exe/updatenow.

Edytowane przez legoo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...