Skocz do zawartości

Który sklep internetowy sprzeda na raty,na dowód??


Recommended Posts

Rat udziela Ci bank, a nie sklep internetowy. Sklep składa wniosek do banku o udzielenie kredytu ratalnego. Jeżeli bank stwierdzi, że potrzebuje zaświadczenia o zarobkach, to tego nie przeskoczysz. Tutaj patrzą na Twoją historię bankową / kredytową. Jak nie brałeś niczego na raty w przeciągu 3-5 lat, to licz się z tym, że zaświadczenie będzie potrzebne Oczywiście podając fałszywe dane tj. zatrudnienie, wysokość zarobków narażasz się na karę pozbawienia wolności do lat 5. 

 

Art. 297. § 1. Kto, w celu uzyskania dla siebie lub kogo innego, od banku lub jednostki organizacyjnej prowadzącej podobną działalność gospodarczą na podstawie ustawy albo od organu lub instytucji dysponujących środkami publicznymi - kredytu, pożyczki pieniężnej, poręczenia, gwarancji, akredytywy, dotacji, subwencji, potwierdzenia przez bank zobowiązania wynikającego z poręczenia lub z gwarancji lub podobnego świadczenia pieniężnego na określony cel gospodarczy, elektronicznego instrumentu płatniczego lub zamówienia publicznego, przedkłada podrobiony, przerobiony, poświadczający nieprawdę albo nierzetelny dokument albo nierzetelne, pisemne oświadczenie dotyczące okoliczności o istotnym znaczeniu dla uzyskania wymienionego wsparcia finansowego, instrumentu płatniczego lub zamówienia,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

Tak dla Twojej informacji. Temat miałem przerabiany na żywo  :]

 

PS: a jak w ogóle nie będziesz spłacać, to podbiją Ci nawet do lat 8  :D

Link to post
Share on other sites

Nie doczytałeś wszystkiego.Nie ma czegoś takiego,że tylko kurier....

  • http://f00.osfr.pl/si_upload/upload_ole/serwis/raty/kurier/step4.jpg

    Wypełnienie wniosku kredytowego na stronie Banku (zostaniesz automatycznie przekierowany). Po pozytywnym zweryfikowaniu, Bank zamówi kuriera, który przyjedzie do Ciebie z kompletem dokumentów kredytowych, i w obecności którego podpiszesz dokumenty.
    Podpisz dokumenty i przekaż je kurierowi. Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po otrzymaniu przez Bank poprawionych dokumentów kredytowych.

Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że na dowód to tylko jakieś parabanki, które mają rzeczywiste oprocentowanie (RRSO) na poziomie 2500% rocznie.

W sklepach stacjonarnych i internetowych wypełnia się wniosek i podaje się dochody i zatrudnienie. I tak jak @kajtek. pisał dobrze jest mieć kredyt, poprawnie spłacany, bo wtedy mamy historię i bank chętniej udzieli pożyczki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

wszystko zalezy gdzie chcesz kupic i ile to ma kosztowac, 

 

procedura w sklepie internetowym jest następująca, składasz zamówienie i wybierasz forme płatności, przechodzisz do specjalnego formularza gdzie podajesz swoje dane, wysokość zarobków, jakie posiadasz zobowiazania itp, bank analizuje twoje oświadczenie i przesyła ci odpowiedz pozytywna lub negatywna, możliwe ze beda chcieli dodatkowo np. zaświadczenia o twoich dochodach z firmy ale to róznie z tym bywa

jak masz pozytywna decyzje kase bank przesyła sprzedawcy a sprzedawca wysyła ci przedmiot, z reguły jest 2 lub 3 instytucje które obsługuja kredytowanie konkretnego sklepu internetowego i należy próbować u 2 róznych bo jeden moze udzielic ci kredytu a drugi nie 

 

ja na twoim miejscu szczęścia spróbowałbym na allegro, tam masz 0% za udzielenie kredytu i zadnych dodatkowych kosztów ale to zależy na jaki bank sie trafi,

 

kiedy chcialem sobie kupic cos za 500 zł i credit agricole odrzucił mój wniosek ale taki sam wniosek został zaakceptowany przez mbank, nie wiem o co chodziło ale kupiłem co miałem kupić i oddałem tylko 500zł ani grosza więcej

Edytowane przez stalkerpl
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...