Skocz do zawartości

Zalman Z3 Plus. Niepoprawne działanie frontowego USB.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez cesasz,

Recommended Posts

Obudowa Zalman Z3 Plus. Problem stanowi jeden z portów USB 2.0 na froncie obudowy. Po podłączeniu pendrive (próbowałem na różnych egzemplarzach), system nie wykrywa go. Zasilanie w porcie jest, dioda na pendrive się świeci. Chociaż, zaskoczeniem jest to, że jak podłączę myszkę bądź klawiaturę do tego portu to wszystko działa jak należy. Próbowałem również, podłączyć do innego gniazda na płycie głównej cały frontowy panel ale to nic nie zmieniło. Nasuwa się pytanie, skoro urządzenia takie ja mysz bądź klawiatura działają a urządzenia pamięci flash (czytniki kart pamięci też sprawdzałem i nie działają) nie chcą działać, to problemu należy szukać po stronie obudowy czy może płyty głównej? Ma ktoś sugestie jak ten problem rozwiązać? Płyta główna Gigabyte B85-HD3.

Link to post
Share on other sites

płyta główna, lub system 

U mnie było podobnie z USB 3.0 na obudowie, było tylko napięcie, okazało się, że jedno ustawienie w bios-ie wyłącza zewnętrzną magistralę USB 3.0. 

Ale skoro myszka i klawiatura działają, to raczej wina sterowników 

Link to post
Share on other sites

Ze sterownikami też się już bawiłem, szukałem na własną rękę oraz programami które same wyszukują braki w sterownikach, niestety wszystko bez skutku. Aktualnie siedzę na Windows 7, ale format bądź aktualizacja do Windowsa 10 raczej mnie nie satysfakcjonują.

Jeszcze pokombinuję z tymi sterownikami i ewentualnie ostatecznie postawię na nowo system...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...