Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited


Recommended Posts

Witam, właśnie zamówiłem grę Test Drive Unlimited wraz z Megapack'iem dodającym 45 samochodów i 1 motocykl. Chciałbym was zapytać co sądzicie o tej grze, jak oceniacie grafikę, modele samochodów i samą grywalność. Czekam na wasze opinie na temat tego "Króla samochodówek" od Atari. Przy okazji zapytam się czy na tym sprzęcie będzie śmigać na maksymalnych detalach w 1680x1050 bez zacinek - Q6600 2.4 GHz, GeForce 8600 GT 256 GDDR3 i 2 GB RAM. Za wszystkie wypowiedzi dziękuje

Link to post
Share on other sites

Gra bardzo ciekawa, spędziłem przy niej bardzo dużo czasu, fajne są zwłaszcza późniejsze wyścigi typu objedź całą wyspę w ciągu godziny, a co do drugiego pytania: nie mam pojęcia.

Link to post
Share on other sites

o Max detalach przy tej rozdzielczości raczej zapomnij to była jedna z tych gier która miała jak na date premiery bardzo duże wymagania zero optymalizacji i lepiej sprawowala sie na radkach ja grajac na GF 6800GT w rozdziałce 1280x1024 w max detalach miałem sporadyczne zacinki ale może to była wina procka(Barton 2500@2399Mhz) albo pamieci(1,5GB) gra bardzo fajna dobrze że o niej przypomniałeś chyba ja odkurze u ciebie wąskim gardłem bedzie pewnie grafika i ram choć może wyszły od tamtego czasu jakieś patche

Link to post
Share on other sites

Skoro mówisz że na Bartonie 2500+ i 6800 GT i 1.5 GB RAM chodziło ci na High w 1280x1024 z sporadycznymi zacinkami to mi powinno pójść na High w 1680x1050 na 8600 GT która jest wydajniejsza od 6800 GT i procesorze 4 rdzeniowym który bije na łeb, na szyje Bartona. Zresztą nie ma co gdybać zobaczymy co będzie jak zainstaluje grę

Link to post
Share on other sites

Fajna gierka, model jazdy faktycznie był trochę zręcznościowy, ale mocno konfigurowalny i na dużo pozwalał z odpowiednim sprzętem (sprzęgło, hamowanie z międzygazem). Jeżeli ktoś lubi samochodówki to pozycja obowiązkowa.

Link to post
Share on other sites

Mi się gra nie podobała.

 

Kupiłem ją, pogram trochę i po 2 tygodniach sprzedałem znajomemu. Grafika jak na wymagania niezbyt dobra, zwłaszcza barwy są jakieś takie sztuczne.

 

Same wyścigi i misje też nudne. Gra nie dla mnie, ale niektórym się podoba.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...