Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Huawei p8 czy Asus zenfone 2?

huawei p8 asus zenfone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torvey

Torvey
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 20:48

Witam.

Mam spory dylemat, a mianowicie nie wiem jaki telefon wybrać. Najbardziej podobają mi się Huawei p8 i Asus zenfone 2. Huawei przekonuje mnie swoim interfejsem, wyglądem i wieloma funkcjami, a asus ceną, podzespołami oraz dual sim, dzięki któremu mógłbym korzystać z dodatkowej karty do internetu. Co sądzicie? Który wg was jest lepszy?

• 0

#2 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 13 listopad 2015 - 20:50

Ja bym dołożył jeszcze Honora 7. Jest ulepszony względem P8. Na allegro za ok 1300zł od osób przedłużających umowę.
  • 0

#3 Torvey

Torvey
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 20:59

ooo ten jest naprawdę świetny! Ale może ma ktoś jeszcze jakieś opinie?

• 0

#4 Deusjarek

Deusjarek
  • Maniak

• 2016 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 21:07

Honor 7 to dobry wybór ma dość wydajny procesor i 3gb ram,bardzo dobry,czytelny w słońcu i jasny wyświetlacz 5.2" Full HD,bardzo dobra i solidna jakość wykonania (aluminium),dobrze zoptymalizowana nakładka EMUI która zapewnia płynną pracę systemu,dobry aparat,16 gb wbudowanej pamięci i slot na karty SD,hybrydowy Dual Sim (wybór miedzy dwoma kartami SIM a kartą Sim i SD),niezła bateria,dobra jakość dźwięku na słuchawkach, radio FM,sprawnie działający czytnik linii papilarnych,aktualizacja do android 6.0.
  • 0

#5 ArioX

ArioX
  • Loading...

• 2753 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 21:27

W tej cenie pewnie bym z dual-sim brał Oneplus X lub Xiaomi Mi 4C (3gb). Albo dołożył do Oneplus 2. Ale to ja.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: huawei, p8, asus, zenfone

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych