Skocz do zawartości

Gry z małymi wymaganiami


Recommended Posts

Besiege. Jest to jeszcze wersja Alpha ale jest super. Budujesz machiny wojenne i robisz zadania np. zabij 80% owiec :P


The binding of Isaac afterbirth. Niedawno wyszła, gra w 2D , ciężka :D     


Wszystkie części FNAF - horrorek opierający się na jumpscareach ( nie umiem tego zapisać :P dźampskejrach :D)


Marble Blast Ultra i...


Minecraft? :P


Sory, dopiero przeczytałem że na tableta- Besiege może nie działać

Link to post
Share on other sites

W ogóle większość z tych gier nie ma sensu grać na tablecie, raczej gry logiczne czyli np Magic 2014 jeśli lubisz karcianki, swaper i tym podobne indyki.

Najlepiej jakbyś też podał model tabletu.

Edytowane przez macf2
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

CS:GO przede wszystkim, naprawde świetna gra moim zdaniem najlepsza gra komputerowa ever, seria Borderlands, darmowe: The Mighty Quest for Epic Loot, Team Fortress 2, Dota 2, League of Legends.

Buhaha, CSGo najlepszą grą ever? Jest to jedna z gorszych strzelanek ostatnich lat, marna strzelanka, głupie skiny, brak fabuły czy czegokolwiek co jej coś da. Słaba grafika i w ogóle cała opinia, zagrałem i przestałem, bo to moim zdaniem jest bardzo słaba strzelanka. Jest tyle dobrych strzelanek na rynku, csgo to jest dno...

Link to post
Share on other sites
Buhaha, CSGo najlepszą grą ever? Jest to jedna z gorszych strzelanek ostatnich lat, marna strzelanka, głupie skiny, brak fabuły czy czegokolwiek co jej coś da. Słaba grafika i w ogóle cała opinia, zagrałem i przestałem, bo to moim zdaniem jest bardzo słaba strzelanka. Jest tyle dobrych strzelanek na rynku, csgo to jest dno...

Nie wiesz co dobre ;). CoDy i BFy nie umywają się do CSGO. Marna strzelanka? Zagraj ponad 20 godzin, zobaczysz że daje emocje których nie zaznasz w innych grach.

 

Naprawde, fabuła? Ta gra nie ma i nie potrzebuje fabuły. Tak samo jak minecraft.

 

Nie rozumiem co oznacza mar e skiny. Niektóre są naprawde ładne.

Link to post
Share on other sites

Napisałem głupie skiny, w tym sensie, że nie wiem po ...uja ludzie kupują skiny za 100, 300, 500 a nawet kilka tysięcy Euro? To jest przecież tylko trochę pikseli. I to otwieranie skrzynek, tracenie pieniędzy na klucze, valve ma świetny zarobek, tylko nie wiem po co wydawać 3 Euro na otwarcie skrzynki, z której można zdobyć "skórkę" do broni... Przeicież ona lepiej strzelać nie będzie.

Link to post
Share on other sites
Napisałem głupie skiny, w tym sensie, że nie wiem po ...uja ludzie kupują skiny za 100, 300, 500 a nawet kilka tysięcy Euro? To jest przecież tylko trochę pikseli. I to otwieranie skrzynek, tracenie pieniędzy na klucze, valve ma świetny zarobek, tylko nie wiem po co wydawać 3 Euro na otwarcie skrzynki, z której można zdobyć "skórkę" do broni... Przeicież ona lepiej strzelać nie będzie.

W pełni się zgadzam, ale bogatemu nie zabronisz.

Link to post
Share on other sites

Buhaha, CSGo najlepszą grą ever? Jest to jedna z gorszych strzelanek ostatnich lat, marna strzelanka, głupie skiny, brak fabuły czy czegokolwiek co jej coś da.

Szachy i bridż też są głupie bo nie mają fabuły? XD To jest drużynowa gra taktyczna, nie hejtuj jeśli nie rozumiesz albo nie potrafisz w to grać, to jest jedna z najlepszych gier w ogóle, dodatkowo w 90% oparta na umiejętnościach zawodników i stąd to esencja e-sportu. A że gaben zrobił interes z niczego, bo skiny tworzy społczność a potem sama nimi handluje i buli słono za to, a valve tylko zarabia, to czyja to wina? Był popyt na takie pierdoły jak skiny to są w grze, nikomu to ostatecznie nie szkodzi bo jak sam zauważyłeś broń lepiej nie strzela jeśli ktoś ma skin za 500euro a jak ty nie masz to co ci przeszkadza że ktoś ma? On się cieszy, macie równe szanse, wszyscy happy.

PS. przy odrobinie szczęścia jeszcze na tych skinach zarobisz hajsu nawet jak masz gdzieś skiny, tak jak był cluj napoca i wydropiło mi oglądając stream cobblestona case, którego sprzedałem za 19 euro, ostatnio wyszedł revolver case i wydropiło mi po rankedzie takiego i poszedł za 5,5 euro, nie liczę nawet ile mi po drodze w ostatnim roku wydropiło shadow case-ów jak jeszcze po 1 euro chodziły, w której grze wpada ci za nic 25 euro od tak? Za to mogę sobie na serio solidną grę kupić na steam

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

W zasadzie większość gier przeglądarkowych ma bardzo małe wymagania tak więc spokojnie mozesz zagrać w nie na tablecie. Sam obecnie mam dość kiepski sprzęt ( w przyszłym roku muszę sobie kupić coś nowego ale na obecnym laptopie żadnej konkretnej gry nie odpalę) tak więć gram raczej w prostsze pozycje. Całkiem fajnie gra mi się tutaj - na platformie jest sporo gier, w które możesz sobie pograć sam albo z drugą osobą. Traktuję to jedynie for fun. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

W sumie skorzystam z tego tematu bo dotyczy tego samego o co chciałem zapytać.

 

Mam Tablet Toshiba Encore WT8. On ma procesor Intel Atom Z3740 i 2GB ramu. Czuję, że może pociągnąć kilka wcale nie tak starych tytułów na 30FPS, ale nie mam bladego pojęcia czego bym mógł próbować. Dodam, że do grania będę używał Steam Controlera więc miło by było gdyby nie było to jakieś super klikanie :D

 

Aha! I tak z innej beczki. Słyszałem, że Windows 10 magicznie zwiększa performance w grach. Czy to prawda i czy opłaca się upgradować?

Edytowane przez Zbysio12
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...