Skocz do zawartości

Problem z FPS w Fallout 3


Recommended Posts

Witam :)

Otóż mój problem jest dość specyficzny, a polega na tym że zainstalowałem sobie ostatnio Fallouta 3 i niestety gra jest niegrywalna przez ogromne spadki fpsów (nawet od 80 do 20 !). Spadki występują np gdy jestem odwrócony do ściany fps = 80, jednak gdy skieruję kamerą na środek pomieszczenia fpsy spadają nawet o połowę. Próbowałem już grać na najniższych możliwych ustawieniach - spadki dalej występują choć różnice między nimi są trochę mniejsze. Co ważne - jeśli mnie pamięć nie myli na Windowsie 7 nie miałem takich problemów (teraz mam Win 10). Moim zdaniem jest to wina systemu lub ustawień karty graficznej. Innym problemem jest mniej drażniące (lecz występujące w większości grach! - głównie fps) zacinanie się kamery podczas ruchu, tak jakby kamera nie przechodziła płynnie tylko przeskakiwała. Problem ten zauważyłem po przesiadce na Win 10.

 

Moja specyfikacja:

CPU: Athlon II x2 2.9 GHz

GPU: GF 9400 GT 512 MB

RAM : 2GB

Wiem że sprzęt nie powala ale przypominam że problem wcześniej nie występował

 

Proszę o pomoc.​ Dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

Na Twoim miejscu dolozylbym conajmniej 2 Gb pamieci i zakupil jakas w miare sensowna karte graficzna bo ten GF 9400 to zdecydowanie najslabsze ogniwo w  kompie :)

Ilu bitowy masz teraz ten zainstalowany Windows 10 a ile byl ten poprzedni Windows 7 ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...