Skocz do zawartości

Project Lightning Red


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Pojawił się pewien problem z tym bloczkiem... W spoczynku temperatury są jak najbardziej okej, bo około 30*C, ale w obciążeniu dolatują do 90*C co chyba jest lekko anormalne. Macie jakieś pomysły czego to może być wina? Blok nie jest zapowietrzony, a schłodzona ciecz dopływa do GPU jako pierwsza. CPU trzyma normalne temperatury, a i jeszcze jedna istotna sprawa karta nie jest podkręcona.

Link to post
Share on other sites

Pozostaje Ci ściągnąć blok i zobaczyć czy wszystko dobrze siadło. Sam miałem z problem z blokiem EK na 1080 i grubością padów.

Sprawdzałeś różnymi programami? Każdy tyle pokazuje? Dotknij palcem jak się tak niby grzej kartę od góry czy rzeczywiście jest aż tak gorąca.

Link to post
Share on other sites

@silence, no właśnie jak karta ma te 90* to jest ciepła, ale nie na tyle żeby parzyło. 


Problem rozwiązany! Zakładając bloczek chyba się zagapiłem, bo nawaliłem tyle pasty, że starczyłoby na dwa razy.

EDIT: Albo i nie, temperatury spadły ale przy CS'ie na Ultra Low temperatury po godzinie gry wynoszą około 90*C...

Edytowane przez Garfieldek
Link to post
Share on other sites

Patryk, chciałem właśnie o to samo zapytać ale już wiem, ze ma to znaczenie. Dzięki,

Mój blok EK na 1080 ma jetplate. Myślałem, że uda mi się inaczej rurki poprowadzić ale jak mus to mus,

 

Garfieldek,

Próbowałeś odinstalować kartę całkowicie? Może zmień jej port całkowicie? Wiem, że wiąże się to ze sporą zabawą z rurkami ale może masz wąż i złączki na niego żeby pokombinować.

Link to post
Share on other sites

"You can use any opening as an inlet/outlet port. Do not forget to plug the remaining two opening with enclosed EK-Plug G1/4 or equivalent." :/ Dziwi mnie aktualnie jedna rzecz. W FurMarku mam maksymalnie 85*, a przy CS'ie i GTA niezaleznie od ustawień mam te 90*, nieraz delikatnie wyżej.

Link to post
Share on other sites

A Unigine Heaven maksymalnie 93* po benchmarku.

Spróbuje, dokręce. Co do przekładania karty, zobaczę czy dokupienie grubszych termalpadów coś pomoże, bo mam wrażenie ze na memkach może nie stykać.

A No i jeśli coś da, to ciecz wpływa po prawej z dołu, a wypływa po lewej z góry

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...