Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Czytnik eBook Onyx C65 Afterglow

ebook czytnik ereader onyx boox c65 afterglow epub mobi eksiążki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Johny3

Johny3
  • Celebryta

• 790 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 20:56

Mam do sprzedania czytnik w idealnym stanie, bardzo mało używany. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na Allegro:

http://allegro.pl/sh...item=5783117127

Chyba, że ktoś ma konkretną propozycję, to oczywiście istnieje możliwość edytowania aukcji/wcześniejszego zakończenia lub sprzedaży poza Allegro.

Ogólnie mogę polecić czytnik, ja niestety nie potrafiłem się zmobilizować do częstszego czytania, więc służył mi głównie do przygotowania do matury, teraz szkoda żeby leżał bezużyteczny, może komuś się przyda tani i dobry sprzęt.

Można zamknąć - sprzedałem.

CPU: Ryzen 3700X + Wraith Prism RGB + ThermalGrizzly Kryonaut + RAM: HyperX RGB Pro 3200 MHz CL16 2x8GB + MOBO: MSI X570 Gaming Plus + GPU: Gigabyte GTX1080 OC + PSU: Seasonic Focus Gold 650W + SSD: SP M.2 NVMe 512 GB + Iridium PRO 240GB + Crucial MX500 500GB + HDD: WD 10EZEX 1TB + Case: Fractal Design Meshify C + LCD: Philips BDM32QP + BenQ GW2460HM + Mouse: SteelSeries Rival 600 + Keyboard: SPC Gear GK550 Kailh Brown + Gamepad: XOneS Wheel: Thrustmaster T300RS  + WSP Deluxe V2

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ebook, czytnik, ereader, onyx, boox, c65, afterglow, epub, mobi, eksiążki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych