Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chińskie w tej cenie nie są tak wydajne. Tzn są na papierze ale nie w rzeczywistości. Musisz coś że Snapdragon 800 kupić. Tutaj tylko w tej cenie złapiesz Sony Xperia Z1 i Sony Xperia Z1 Compact. Może wpadnie jakiś Sony Xperia Z2 - ale będzie raczej ciężko. LG G2 odpuść żebyś nie kupił przypadkowo wersji Azjatyckiej - takich pełno na allegro.

 

Jeszcze jest Samsung Galaxy Alpha.

Edytowane przez ArioX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chińskie w tej cenie nie są tak wydajne. Tzn są na papierze ale nie w rzeczywistości. Musisz coś że Snapdragon 800 kupić. Tutaj tylko w tej cenie złapiesz Sony Xperia Z1 i Sony Xperia Z1 Compact. Może wpadnie jakiś Sony Xperia Z2 - ale będzie raczej ciężko. LG G2 odpuść żebyś nie kupił przypadkowo wersji Azjatyckiej - takich pełno na allegro. Jeszcze jest Samsung Galaxy Alpha.

Czemu muszę kupić coś ze Snapdragon 800 ? I co uważasz o Honor 4C oraz Lenovo a806 ?

Link to post
Share on other sites

To w takim razie będę kupował Xperię Z1, bo bardziej podoba mi się od LG G2 więc bardzo dzięki za pomoc. Jeśli jeszcze byście mogli napisać na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie używanej Xperii i w jakim serwisie kupować, bo jedyne co znam to olx.pl oraz allegro.pl. 

Link to post
Share on other sites

Jak już to będe kupował tylko z odbiorem osobistym, ale gdyby mi się nie udało to mam jeszcze jedno wyjście: wezmę telefon z t-mobile. W związku z tym mam pytanie czy jakiś telefon stamtąd przy którym bym musiał dopłacić maksimum 700zł, przy najtańszym abonamencie jest godny uwagi ? Tutaj daję link do ofert http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/cat10019.chtml?_requestid=3859834

Edytowane przez Zielax14
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...