Skocz do zawartości

G-Sync, 144hz, FHD, 24'' IPS ~2500zl ?


Recommended Posts

W sunie widzialem ten model, ale niestety ma 1440p i obawiam sie ze moj Gtx 970 nie wyciagnie 120-140 fpsow dlatego szukam czegos w FullHd ;/

 

 

Chociaz z drugiej strony fajnie miec 27 cali, zjezdzajac z rozdzielczoscia z 1440 do 1080 obawiam sie ze nie wygladac to zadowalajaco

Edytowane przez xrobcio
Link to post
Share on other sites

Bierz AOC. Bardzo udany monitor 1080p 144hz gsync. Jedyne czego mu brakuje to matrycy ips. Na szczęście jego TN jest bardzo dobra i daje rade. Z 970 nie pakuj się w 1440p bo się przejdziesz na wydajności swojej karty w tej rozdziałce. Do 1440p to 980ti albo tytan inaczej nie osiągniesz fajnych fps przy ładnych detalach.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@UP

Zgadzam się :) Posiadam tego AOC i jestem zadowolony. Jakość kolorów jak na TN dobra. Zdecydowanie wart tych 1700 złotych.

 

A co do przesiadki z IPS na TN. Ja zamieniłem EIZO FS2434 na tego AOC i jakoś nie miałem ciężko. Zmiana kolorów została przyćmiona płynnością jaką daje AOC:D

Edytowane przez Curraras
Link to post
Share on other sites

Hmm ogolnie chyba zostane przy opcji 24" i FullHD.

Z 27" i 1440p to b.ciekawy wydaje sie nowy Asus Rog PG279Q.

 

 

Na pclabie jest osobny test Aoc G2460PG i Asusa PG279Q. Wiem ze to inne matryce, ale porownujac zmierzone podswietlenie, kolory, kontrast to Aoc wypada slabo. Ale z kolei Asus jest w 1440p, a z moja grafika nie chce sie pchac w ta rozdzielczosc.

Edytowane przez xrobcio
Link to post
Share on other sites

Battlefield 4, CS, czasem jakies wyscigi.

 

I jestem z tych ktorzy widza roznice na LCD 60hz vs 120hz. Kiedys majac CRT widzialem roznice 60hz vs 85hz, roznice nie w plynnosci tylko migotaniu ekranu. Znajomi smiali sie ze mnie dopoki nie zrobilismy testu ;)

 

Edytowane przez xrobcio
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...