Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Gdzie kupić Oneplus X ??? (wysyłka z EU, bez cła)

oneplus x oneplus oneplus one oneplus 2 oneplus two xiaomi dualsim dual sim cło eu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ArioX

ArioX
  • Loading...

• 2753 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 10:44

Chcę kupić Oneplus X, ale nie chcę płacić cła dodatkowo - tzn mogę więcej zapłacić, ale tak aby cło pokrył sklep a nie ja - macie jakieś sugestie nt sklepu? (nie chcę jechać do Londynu czy Berlina go kupić... to a propos "flash sale")

• 0

Olympus OM-D E-M10 + Olympus M.Zuiko 12-40 f/2.8 PRO + Panasonic 25mm f/1.7 + Metz 48 AF-1

--------------------------------------

HTC HD2 // Samsung Note N7000 // SonyEricsson Mini Pro (sk17i) // HTC Desire Z // Samsung Galaxy S3 // ASUS PadFone 2 (A68) // Nokia Lumia 520/530/532/620/720/735/920/925/930/1020 // LG G2 // Sony Xperia Z1 // Samsung Galaxy S6 //

Sony Xperia Z2 // Sony Xperia Z3 Compact // Samsung Galaxy S7 + (​Sony Smartwatch 3 + Pebble Original + Pebble Steel)

#2 Rica1

Rica1
  • Uczę się

• 2055 postów
  • Miejscowość:Pruszków
  • 3DMark 06:17924

Napisano 04 listopad 2015 - 11:21

Premiera dopiero 5 listopada, także stacjonarnie też ich raczej nie będzie. Dodatkowo trzeba mieć zaproszenie, o które można starać się tutaj: https://oneplus.net/pl/invites

Teoretycznie co tydzień można też kupować bez zaproszenie ileś tam sztuk, ale nie pamiętam w jaki dzień, no i szybko schodzą.

Kolejną opcją, jest dostanie zaproszenia od posiadacza telefonu Oneplus, poszukaj na forum, bo ktoś miał i może ma jeszcze wolne zaproszenie.

Użytkownik Rica1 edytował ten post 04 listopad 2015 - 11:23

• 0

CPU: Intel i5 6400 @ 4.3 GHz Cooler: SPC HE1225 Fortis  GPU: Asus Expedition GTX 1050Ti 4GB  RAM: Kingston HyperX Fury Black 2400 MHz DDR4  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus  SSD: Crucial m500 120 Gb  HDD: Maxtor stm3250 250 GB PSU: OCZ StealthXstream 2 500W  Case: Zalman Z3 Plus White  Mouse: Roccat Kone Pure Optical Mousepad: Roccat Taito  Keyboard: Razer Lycosa Headset: AKG GHS1  Monitors: LG M2262DP + Philips 170A  Phone: Xiaomi 4X 3/32 Global Edition

#3 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 04 listopad 2015 - 12:01

Będzie się dało bez zaproszenia
http://galaktyczny.p...roszenia-rabat/
Też mam chęci go kupić :)
  • 0

#4 szomerenek

szomerenek
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 18:45

Swojego Oneplusa X zakupiłem na oficjalnej stronie producenta https://oneplus.net/pl

Koszt zakupu to 1159,00 zł smartfon + 129,00 zł wysyłka. Nie ma możliwości (póki co) wyboru innej opcji przesyłki

Przesyłka leci z Chin DHLem albo DPD, nie pamiętam. Nie zapłaciłem żadnego cła.

Telefon dotarł do mnie dokładnie po 7 dniach od daty wysłania zamówienia.

Co do samego urządzenia, wygląda jak iPhone. Dokładnie tak! Nie jakaś tam Z3 tylko produkt Appla. Oniemiałem jak otworzyłem pudełko. Jakość wykonania jest powalająca. Ekran FHD Amoled jest jaśniejszy od mojej poprzedniej Alphy! W życiu bym w to nie uwierzył, gdybym nie zobaczył na własne oczy. Mankamenty: palcowanie potworne, czasem przywiesi się dialer tak raz na 3 dni, brak podświetlenia przycisków pod ekranem - myślałem że to pryszcz ale niestety bywa irytujące. Początkowo miałem problemy z LTE. Przez pół dnia widział tylko sieć 3G, nagle LTE wskoczyło i już działa jak burza. Nie wiem co się stało, podejrzewam, że chińskie oprogramowanie szpiegujące dostosowywało się do europejskich sieci ;)

W zestawie oprócz zasilacza i kabla jest tylko etui silikonowe - jest mocno takie sobie, ale warto je założyć bo słuchawka jest niesamowicie śliska. Zdecydowanie bardziej od wspomnianej Z3ki.

Przy zakupie rozsądnie pomyśleć o lepszym etui ze sklepu Oneplusa, oszczędzając na kosztach przesyłki. Ważne dlatego że nawet na allegro nie ma na dziś właściwie żadnych akcesoriów do OPX

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oneplus x, oneplus, oneplus one, oneplus 2, oneplus two, xiaomi, dualsim, dual sim, cło, eu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych