Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chcę kupić Oneplus X, ale nie chcę płacić cła dodatkowo - tzn mogę więcej zapłacić, ale tak aby cło pokrył sklep a nie ja - macie jakieś sugestie nt sklepu? (nie chcę jechać do Londynu czy Berlina go kupić... to a propos "flash sale")

Link to post
Share on other sites

Premiera dopiero 5 listopada, także stacjonarnie też ich raczej nie będzie. Dodatkowo trzeba mieć zaproszenie, o które można starać się tutaj: https://oneplus.net/pl/invites

Teoretycznie co tydzień można też kupować bez zaproszenie ileś tam sztuk, ale nie pamiętam w jaki dzień, no i szybko schodzą.

Kolejną opcją, jest dostanie zaproszenia od posiadacza telefonu Oneplus, poszukaj na forum, bo ktoś miał i może ma jeszcze wolne zaproszenie.

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Swojego Oneplusa X zakupiłem na oficjalnej stronie producenta https://oneplus.net/pl

Koszt zakupu to 1159,00 zł smartfon + 129,00 zł wysyłka. Nie ma możliwości (póki co) wyboru innej opcji przesyłki

Przesyłka leci z Chin DHLem albo DPD, nie pamiętam. Nie zapłaciłem żadnego cła.

Telefon dotarł do mnie dokładnie po 7 dniach od daty wysłania zamówienia.

Co do samego urządzenia, wygląda jak iPhone. Dokładnie tak! Nie jakaś tam Z3 tylko produkt Appla. Oniemiałem jak otworzyłem pudełko. Jakość wykonania jest powalająca. Ekran FHD Amoled jest jaśniejszy od mojej poprzedniej Alphy! W życiu bym w to nie uwierzył, gdybym nie zobaczył na własne oczy. Mankamenty: palcowanie potworne, czasem przywiesi się dialer tak raz na 3 dni, brak podświetlenia przycisków pod ekranem - myślałem że to pryszcz ale niestety bywa irytujące. Początkowo miałem problemy z LTE. Przez pół dnia widział tylko sieć 3G, nagle LTE wskoczyło i już działa jak burza. Nie wiem co się stało, podejrzewam, że chińskie oprogramowanie szpiegujące dostosowywało się do europejskich sieci ;)

W zestawie oprócz zasilacza i kabla jest tylko etui silikonowe - jest mocno takie sobie, ale warto je założyć bo słuchawka jest niesamowicie śliska. Zdecydowanie bardziej od wspomnianej Z3ki.

Przy zakupie rozsądnie pomyśleć o lepszym etui ze sklepu Oneplusa, oszczędzając na kosztach przesyłki. Ważne dlatego że nawet na allegro nie ma na dziś właściwie żadnych akcesoriów do OPX

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...