Skocz do zawartości

Naprawa/wymiana dotyku w Wolfgangu AT-AS55HD


Recommended Posts

Witam serdecznie

Mam smutny problem, którego rozwiązanie wydaje mi się coraz bardziej niemożliwe, w związku z czym ostatnim tchnieniem i tu zapytam o jakiekolwiek wskazówki :)

Posiadam Wolfganga AT-AS55HD i jakiś czas temu ktoś wlazł na niego kolanem, tworząc naturalną pajęczynkę i kompletny brak reakcji na dotyk. Telefon działa prawidłowo, włącza się, migają powiadomienia, natomiast ekran nie reaguje w ogóle. Ekran 5,5" klejony razem z dotykiem (czy jak to się fachowo określa) próbowałem nawet w desperacji samodzielnie naprawić ale szybko zrozumiałem że to zły pomysł. Firma holenderska, na ich stronie nie widzę już nawet tego modelu w ofercie, a na angielskie zapytanie odpisali mi po holendersku, że oczywiście, mogę odwiedzić ich serwis w centrum nl. To naprawdę najlepszy telefon jaki w życiu miałem w rękach i również z przyczyn sentymentalnych zależy mi na jego naprawie. Rozumiem, że takiego uszkodzenia nie da się naprawić a jedynym rozwiązaniem jest wymiana? Czy w związku z tym istnieje możliwość zamontowania jakiegoś zamiennika z innego modelu? Innego ekranu 5,5? Ekran 5.5″ inch 1920*1080 Full HD w technologii IPS-LCD. Pisałem do kilku serwisów ale te koszalińskie z reguły nawet mi nie odpisały. Z góry dziękuję za jakiekolwiek informację.

P.s. zanim zacząłem w nim ,,grzebać" tel. naturalnie nie był już objęty gwarancją

Pozdrawiam

tel. http://technieuws.com/wp-content/uploads/2014/04/Wolfgang-AT-AS55HD2.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...