Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

 

Rozważam zakup słuchawek, zapewne jednych z powyższych (hd668b, hd581b).

Skłaniam się raczej ku 668B, ale gryzie mnie wyższa impedancja - czy smartfon da radę (szczególnie w kontekście dworu i słyszalności).

 

Zastosowanie: gry, muzyka, filmy; muzyka / audiobooki na smartfonie

Budżet: < 150zł

Sprzęt: pc z integrą (od MSI z97-43 : Realtek® ALC892 Codec 7.1); LG G2

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

668b przez wyższa impedancję ciężko będzie napędzić z telefonu.

 

Najlepiej by było jakbyś przejechał się do np. mp3store w Katowicach i sprawdził jak jedne i drugie będą zachowywały się pod telefonem.

Ja sprawdzałem na trzech Xperiach (neo V, SP, Z3c) i żadna nie poradziła sobie z 681b oraz zwykłymi 681. Do Neo V podpinałem też 668b i było słabo.

Jedyny telefon jaki był w stanie napędzić słuchawki to HTC Desire X.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Akurat moja Lumia 635/625/735 potrafią napędzić w miarę dobrze hd668b ;3 tak samo z galaxy s2 i s4 :D Desire X potrafił czasem "piszczeć' przy włączonym tym całym "beata audio" jednak bez tego piszczenie znika i dźwięk jest w miarę "czysty". W aglomeracji miejskiej spokojnie słychać ich wnętrze, jak i świat zewnętrzny (jezeli ustawisz na maksimum to z tym drugim już gorzej, i głównie trąbienie usłyszysz niż inne dźwięki). Może nie wytłumiają jakoś specjalnie, lecz dają sobie radę na mieście jak i w domu ;3 Jedyne co potrafi być uciążliwe to poduszeczki na głowie, jeżeli masz długie włosy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

HD668B pod LG G2 gra nieźle, ale brakuje takiemu zestawowi nieco głośności. W domu mając ciszę i spokój, może to być wystarczające, dla mnie już było nieźle przy 100% głośności, ale skali zwyczajnie brakuje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...