Skocz do zawartości

Co wybrać: LG G3, Sony Xperia M4 Aqua, Samsung Galaxy S5 neo, Huawei P8 czy HTC One M8s


Recommended Posts

Witam.

 

Z racji ciekawej oferty w Orange, mam do wybru kilka telefonów. Który z poniższych najlepiej wybrać:

 

LG G3, Sony Xperia M4 Aqua, Samsung Galaxy S5 neo, Huawei P8 czy może HTC One M8s?

Zależy mi praktycznie tylko na bardzo szybkim, płynnym działaniu tj. brak lagów, szybko włączające się aplikacje czy bezproblemowy dostęp do Internetu. Dodam, że akutalnie mam Lumie 1320.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Więc tak .. ja na Twoim miejscu wybrałbym P8 jednak nie jest on bez wad. Uzytkownicy P8 narzekają na baterię która nie trzyma jak nokia 3310 oraz nie jest wymienna, cała reszta "kocur". S5neo jest okrojoną wersją S5 która wg mnie nie jest opłacalna. LG G3 ma dobry aparat, niezłą baterię jednak nie jest "mega szybki" ma trochę przesadzony wyświetlacz który mimo sporej rozdzielczości nie powala a tylko spowalnia (obciąża GPU) i zjada baterię poza tym jest całkiem ok. M8s to typowy "ameliniowy" HTC który lubi dogrzewać użytkownika w zimowe dni, na tylną klapke trzeba uważać bo bardzo łatwo się rysuje a na tej powierzchwi widać to dośc mocno. Poza tym to nie jest demonem szybkości, aparat nie powala. Tyle, że ma dobre audio. M4 aqua to wg. mnie typowy zapychacz rynku wrzucany do każdego abonamentu, nie oferuje w sumie nic ciekawego.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście wziałbym Huawei.  Ma dobry ekran, świetny design, wydajny procesor ale układ graficzny odstaje od konkurencji. Nakładka jest dość lekka i nie laguje.   LG g3 ze względu na bezsensowną rozdzielczość ekranu działa wolniej i krócej niż powinnien, robi za to bardzo dobre zdjęcia. Samsunga i Sony odrzuciłbym od razu z tego samego powodu co kolega wyżej.

Link to post
Share on other sites

Wydaje się że P8 będzie najlepszym wyborem, szkoda tylko że bateria nie wymienna ale taki trend nastaję więc coraz więcej telefonów będzie wyposażone w niewymienną baterię. Jest tego plus, gwarancja 24 miesięcy obejmuje rownież baterię bo użytkownik nie ma możliwości jej samodzielnej wymiany by nie stracić gwarancji. W przypadku G3 którego bym ustawił na drugim miejscu bateria jest już wymienna ale jest na nią tylko 6 miesięcy gwarancji (jak na ładowarke, słuchawki itp), przynajmniej tak jest w Orange bo stamtąd ją mam.

Summa sumarum, jak padnie bateria w P8 musisz ją wysłac na gwarancję. Jak padnie w G3 to po prostu kupujesz nową i zakładasz, ale to już wtedy nieduże, ale koszta.

Edytowane przez mr.Mad
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Mam g3 wersję 3/32 i szczerze polecam na androidzie 6.0 śmiga bez żadnych zacinek. Bateria naprawdę ok spokojnie wystarcza na dzień i zostaje 40-50% Jak dla mnie ok. Czy coś już kupiłeś? Jak wrażenia?

 

 

a ja się pochwale moja G3'ka 3/32 dzisiaj zalicza trzeci dzień na baterii xd i zostało na ten moment 45% ^^ i potwierdzam na 6.0 śmiga i nie wiem kto pisze takie bzdury wyżej... ale G3 bije na głowe S5 Neo..

 

Panowie należy się Wam złota łopata za odkopywanie tematu z przed 4 miesięcy ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...