Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

repeater

8level tp-link wrt-150 smart tl-wr340g tl-wr543g

Najlepsza odpowiedź cooger, 22 październik 2015 - 21:22

Wrt-150 smart działa jako repeater, pozostałe dwa nie. Ewentualnie mają wds - zależnie od wersji hw/sw.

Tu masz poradnik do 300 smart http://digileaks.pl/...ater-w-wrt-300/w 150 powinno być analogicznie. Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafauens

Rafauens
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 22 październik 2015 - 19:21

Witam, mam do dyspozycji 3 routery (8level wrt-150 smart, tp-link tl-wr340g oraz tp-link-wr543g) i chciałbym aby jeden był podłączony jako zwykły router, a z jednego z dwóch pozostałych zrobić repeater bezprzewodowy, aby wzmocnić sygnał w innym pokoju. Stąd moje pytanie czy istnieje taka konfiguracja z wykorzystaniem tych urządeń? jeśli tak to jak to zrobić, pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość, jestem laikiem w tym temacie ;)

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7856 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 22 październik 2015 - 21:22   Najlepsza odpowiedź

Wrt-150 smart działa jako repeater, pozostałe dwa nie. Ewentualnie mają wds - zależnie od wersji hw/sw.

Tu masz poradnik do 300 smart http://digileaks.pl/...ater-w-wrt-300/w 150 powinno być analogicznie.

Użytkownik cooger edytował ten post 22 październik 2015 - 21:25

• 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 Rafauens

Rafauens
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 23 październik 2015 - 17:31

Dzięki, działa. Ale co się napociłem to moje ;p

• 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7856 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 23 październik 2015 - 20:13

Bez orki nie ma zbiorów ;)
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 8level, tp-link, wrt-150 smart, tl-wr340g, tl-wr543g

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych