Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

iPhone 5S wolne pobieranie aplikacji

iphone ios pobieranie wolno internet apple

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nareston

Nareston
  • Amator

• 44 postów

Napisano 22 październik 2015 - 15:44

Witam, posiadam nowego iPhone 5S. Problem polega na tym, że pobieranie aplikacji z App Store jest bardzo ale to bardzo powolne. Z każdej sieci wifi, z danych komórkowych też. Internet w domu mam okej, 1gb w 15 minut. A jak coś pobieram na telefonie to 1gb w 3 godziny się pobiera, messenger co waży 90mb pobierał się z 10 minut. Dodam, że na moim starym iPhone 4S występował i nadal występuje ten sam problem. Co może być przyczyną? Wersja iOsa 8.1.3.

• 0

#2 Deusjarek

Deusjarek
  • Maniak

• 2016 postów

Napisano 22 październik 2015 - 15:58

Ustawienia/ogólne/wyzeruj/ustawienia sieciowe.
  • 0

#3 Nareston

Nareston
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 22 październik 2015 - 16:17

Nadal to samo

Dodam jeszcze, że jak korzystam z szybszego internetu to to szybciej idzie, tak jakby jakiś limit procentowy był. o co chodzi :/

• 0

#4 Nalovp

Nalovp
  • Zapaleniec

• 1153 postów
  • 3DMark 06:3DMark11-11235pkt

Napisano 22 październik 2015 - 17:34

Twój router nie lubi iphonów ;)

Kiedyś zmieniałem router kilkukrotnie,kupowałem drogie dlinki itp...bez restartu kilka razy w tygodniu nie dawało rady.Zawsze coś typu zamulanie i zrywanie połączenia (problem był też z laptopem czy stacjonarnym).

3 lata temu skusiłem się na Airport Extreme od apple i o dziwo jeszcze ani razu nie musiałem go restartować (nie licząc aktualizacji).

• 0

#5 Nareston

Nareston
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 22 październik 2015 - 17:46

Napisalem przecież, że na internecie mobilnym również wolno się wszystko pobiera. U znajomych z wifi też wolno. Więc to nie powinna być wina routera. 

• 0

#6 Deusjarek

Deusjarek
  • Maniak

• 2016 postów

Napisano 22 październik 2015 - 18:04

Zainstaluj IOS 9 przez intunes,chyba tylko to pozostaje.
  • 0

#7 Nareston

Nareston
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 22 październik 2015 - 18:12

Do iOsa 9 nie za bardzo chcę aktualizować bo patrząc  po filmikach na YT system troche zwolnił.

da się zrobić jak coś jakiś downgrade?

• 0

#8 Nalovp

Nalovp
  • Zapaleniec

• 1153 postów
  • 3DMark 06:3DMark11-11235pkt

Napisano 23 październik 2015 - 20:49

W itunes gdy wybierzesz opcję odtwórz iphone to pobiera się ios 7.1.2.

Apple dało możliwość downgrade :)

• 0

#9 Nareston

Nareston
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 24 październik 2015 - 14:30

Ale ja nie chce aktualizacji i downgrade, napisałem przecież, że "jak coś". Jest inna opcja na te pobieranie?..

Na samym komputerze w programie iTunes pobieranie również strasznie wolne. Ktoś coś? :/

• 0

#10 Deusjarek

Deusjarek
  • Maniak

• 2016 postów

Napisano 24 październik 2015 - 14:42

Ustawienia/appstore i itunes store/apple ID/wyloguj potem zaloguj się ponownie i spróbuj.
  • 0

#11 Nareston

Nareston
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 24 październik 2015 - 16:56

Tą czynność już wykonałem i nic nie dało. Dodam, że u znajomego również jest taki sam problem.

• 0

#12 Nareston

Nareston
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 14:33

Odświeżam... Nabyłem iphona 6 i nadal wszystko mega wolno się pobiera z App Store. Muzyka czy inne pierdoły pobierane przez przeglądarke idą normalnie.
  • 0

#13 Skylaker

Skylaker
  • Bywalec

• 122 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 15:45

Minie po kilku godzinach, dniach. Tez tak miałem na 5 s kilka tyg. temu- stawiam na problem z dostępem do serwera Apple.....
  • 0

#14 Nareston

Nareston
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 16:14

Ale 5s miałem z 3 miesiące temu, a na 6 nadal jestta sama sytuacja z pobieraniem. Coś tam kiedyś wyczytałem, że zrobienie nowego konta Apple pomaga ale nie za bardzo mam chęć robić 2 konto.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: iphone, ios, pobieranie, wolno, internet, apple

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych