Skocz do zawartości

BIT Gliwice 26-27.11


Recommended Posts

GB mial fajne dlugopisy, ale wypisalem wszystkie juz dawno, jak raz wygralem

Są na liście :) Odłożę jeden, specjalnie 4U :)

Orientujecie się co zaplanowano na sobotę, a co na niedzielę?

To się odbywa piątek-sobota. Wszystko jest na stronie BIT'u. W niedzielę jest już po imprezie, ale możliwe że zostanę troszkę popić z ekipą z BenchIT :hahaha: To już tak nieoficjalnie ;)

Koziro - będziesz w sobotę, czy niedzielę?

Czwartek-sobota na pewno będę. Może niedziela, jw.

 

UWAGA: źle napisałem w poście z info co będzie na BIT. Nagrody są od Noctua nie Scythe. Ich łączna wartość to 250, a nie 200 Euro ;) Do puli dojdą jeszcze nagrody od Cooler Master.

Link to post
Share on other sites

Osoby, które przyprowadzą jakieś ładne dziewczyny na dzień dobry mają ode mnie fajny gadżet

 

Spróbuję swoją przytargać, ale nie wiem czy się zgodzi ; D. Już wystarczająco głupieje, jak jej mówię co robię (o IT chodzi) ;).

bo on jedyny ma zdjecie swoje w avku

Na steam'ie też mam! :hahaha:
Link to post
Share on other sites

A to BIT co tam bedzie robil?

Przybywają na moje zaproszenie :)

To o ktorej bedziesz mial ten pokaz i czy codziennie ?

Zaczynam równo z imprezą - piątek 10:00. Kończę w momencie, gdy skończy się azot i suchy lód lub cały sprzęt się sfaczy, ewentualnie jak będą kazali się zbierać do domu :hahaha:

Zapraszasz całe forum to na pewno info sie rozejdzie i będzie tłok a ja chce gadżety

Tylko ludzie spokojnie. Ja tego nie mam aż tyle, by cały benchmark "wykarmić" :P

Spróbuję swoją przytargać, ale nie wiem czy się zgodzi ; D. Już wystarczająco głupieje, jak jej mówię co robię (o IT chodzi)

Git :) Tylko lipa trochę, bo już zajęta ;) Niech weźmie koleżankę ;)

Tak koło 14 impreza już będzie rozkręcona?

Jw. zaczynam od 10:00 w piątek
Link to post
Share on other sites

Co do azotu i lodu - bierzesz jakiś duży dewar czy trochę lodu do kieszeni?

Z azotem to jest tak, że Milans ma przywieźć 64 litry w dwóch dewarach.

DI ma dostarczyć organizator imprezy.

Na oko do kiedy Ci to wystarczy (o ile nie popalisz atrakcji imprezy)?

64 litry LN2 + 20-40 kg DI to dużo... Mógłbym w sumie non stop siedzieć i do niedzieli/poniedziałku kręcić :hahaha:
Link to post
Share on other sites

Przynajmniej na żywo pooglądam jakiś normalny sprzęt

Postaram się odpalić chociaż na chwilę Crysis'a na i7 980X + 2x HD5970 ;) Sprawdzimy ile można FPS'ów zrobić w tej gierce :hahaha:

Bo 3DMarki to w sumie porobię po to, by pobić kilka rekordów na hwbot i benchit... A ludziom chcę pokazać coś ciekawszego ;)

Link to post
Share on other sites

@koziro - jaki masz kontener ma azot? Coś k|ingp|na?

Jeden od majkela (nie tego z BIT) i to jest polskiej, własnej roboty raczej, bo miałem już go kiedyś. Dwa kolejne dowiezie Milans. Tutaj już nie wiem czego się spodziewać, po prostu mają być :hahaha:

 

Na stronie BIT wyczytałem takie cuś:

Przewidujemy specjalne miejsca dla osób pragnących zaprezentować swoje zmodyfikowane komputery, lub też chętnych do publicznych pokazów przetaktowywania sprzętu komputerowego.

Czyli w sumie każdy może przyjechać ze swoim PC i pochwalić się co tam ma ;)
Link to post
Share on other sites

ja to chciałbym chociaż 8800GT, 2 GB dobrych 800'setek i e5200 na normalnej płycie

Każdy będzie miał okazję pograć na kompie o takiej konfiguracji:

- Asus Crosshair Extreme IV

- Phenom II X4 970BE (miał być X6, ale AMD troszkę się ociągało z wysyłką ;) )

- 4GB DDR3-1333

- 2x HD5870 (jak będą się gry przycinać do dołożymy trzecią sztukę)

- Cooler Master Haf-X

- BeQuite 750W

- klawa i mysz Gigabyte

- słuchawki dla graczy od Media-Tech

- 3 monitory Benq o przekątnej 24" połączone w technologii Eyefinity

 

Nudzić się nie będziecie :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Ja bym se pograł w nowego Need For Speeda, ale chyba bym lami9ł i by było pośmiewisko :hahaha:

E tam, na On/Off ludzie nie wstydzili się grać, a tam dużo osób było i patrzyło. Nawet jak lamisz i ktoś mówi "o jaki słaby", a sam usiądzie do tego to się dopiero okaże... ;)

Nie ma co się wstydzić - do odważnych świat należy! ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...