Skocz do zawartości

BIT Gliwice 26-27.11


Recommended Posts

Gliwice to niedaleko więc jak kupie coś co będzie do ciebie pasować to mogę pożyczyć do testów

Kto z Gliwic i okolic? Zapraszam na BIT Gliwice 2010 odbywające się 26-27.11. Będę tam z pokazem ekstremalnego overclockingu (ciekły azot itp.). i7 980X, 2x HD5970, GTX480, (może GTX580), zasiłki 1200W oraz inne zabaweczki znajdziecie na stoisku Overclock.pl :/ Będzie także komp z 3 monitorami (Eyefinity), gdzie każdy może sobie "popykać". Mam sporo nagród i gadżetów do rozdania, więc warto przyjść i chwilę pogadać to coś dam :)
Link to post
Share on other sites

W sumie gdzie dokladnie te BIT sie odbywa? Jakis koszt wstepu jest? Jak niewiele to sie przejde do Was tam :P

Jest na stronie: Nowa Hala Politechniki Śląskiej (ja nie wiem gdzie to jest, będę szukał :D ). W Gliwicach będę już od czwartku (25.11), ale przez większość czasu pewnie będziemy przygotowywać stoisko itp. :P

Wstęp darmowy. Jeśli chcesz na LAN Party się załapać to wtedy jakąś tam kaucję płacić i się zarejestrować na ich stronie.

Nie wiem jak to będzie dokładnie w sobotę, ale w obecnej rozpisce widzę, że wszystko będzie się kończyć w nocy z 26 na 27...

Link to post
Share on other sites

Ale moze temat BIT przeniesmy gdzies indziej, zeby nie robic tutaj offtopicu juz :P Nie wiem czy jest jakis temat konkretny dot. BIT Gliwice, ale najwyzej, jakby nie bylo, to niech ktos zalozy :D

Ja postaram sie tam byc jak tylko bede mial czas :P

 

 

@topic

Bartek, dalej czekam na wypaśne zdjęcia. :P

Link to post
Share on other sites

Wiem juz od koziro, ze bedzie jego ekipa.

Będę, będę. W planach:

+ pokaz ekstremalnego overclockingu:

- ciekły azot

- i7 980X, i5 655k

- dwie karty HD5970 (mamy 3 sztuki, ale nie da się tylu połączyć :P )

- GTX480 (możliwe, że pojawi się kilka połączonych)

- GTX580 (załatwia się - nie zapewniam, że będzie na 100%)

- "mejbi" 4x HD5870

 

+ komputer do grania

- 3 monitory 24" (Eyefinity)

- wiele nowych gier do "przetestowania" :P

- fajna klawiatura i mysz Gigabyte oraz słuchawki Media-Tech, na których będziecie grali

 

+ konkursy

- nagrody od Scythe (łączna wartość około 200 Euro)

- gadżety BenQ oraz innych firm

 

Do ostatniego (tj. konkursy) postaram się załatwić coś jeszcze (Enermax, ASUS, ...). Najprawdopodobniej odbędzie się także konkurs po całej imprezie (najlepsze zdjęcie naszego stoiska).

 

Zapraszam :P Chętnie poznam Was osobiście, wymienię się doświadczeniem itp. itd. :D

Link to post
Share on other sites

Czyli brac aparat? :P W sumie pewnie bym zapomnial w ogole, zeby wziac :P Chociaz jakis super nie jest ale powinien wystarczyc :P

 

Zaraz jak Danny albo Kubbak odpowiedza to pojawia sie tu posty z tematu Bartka. Mi sie nie udalo ich przeniesc :P Nie pytaj dlaczego, pierwszy raz przenosilem posty z tematu do istniejacego tematu i cos zwalilem, bo nie specjalnie intuicyjny ten panel moda jest :D

 

Szkoda, ze mam matury probne, bo inaczej to bym sie zerwal ze szkoly jakby nic nie bylo i wbil wczesniej :)

Link to post
Share on other sites

Chetnie bym to olal, gdyby to nie byly matury z PR z matmy i fizy z operonu :D Na te jedyne matury akurat chce przyjsc. BO matma podstawa jest banalna, angol tak samo, a na polski leje :P Wiec akurat ten jeden dzien mi nie pasuje. No ale pojawie sie przed 16 okolo, zalezy o ktorej skoncze matury i co bede musial jeszcze zrobic :P

Link to post
Share on other sites

Ktos bedzie mial jakies stanowiska tam wynajete?

Z nami ma się pojawić Foxconn i Sapphire, ale nie wiem jak sytuacja wygląda w tej chwili...

Wiem, że swoje stoisko będzie miało 3S - Śląskie Sieci Światłowodowe. Kto jeszcze? Nie wiem.

Lista partnerów i wystawców - http://www.bit.bestgliwice.pl/index.php?doc=exhibitions

Link to post
Share on other sites

Btw. post nr 4000, z tych, ktore sie licza. W sumie juz i tak jest ponad 6k postów nabitych przeze mnie :P

No to ładnie sobie tutaj "poczynasz" :D Ja bym nie miał siły już do tego wszystkiego :P

Jeśli 3 razy w ciągu jednego dnia przeczytał "wiatrak" to mnie nerwica bierze :P

Link to post
Share on other sites

Kiedys walczylem z wiatrakami, ale znudzilo mi sie :P

Gdybym nie mial moda i bym pisal z taka czestotliwoscia jak wczesniej to bym mial duuzo wiecej postow. Teraz prawie w ogole nie pisze. Duzo pochlania czasu przegladanie samo forum w celu moderowania, do tego inne zajecia są :D

Dobra, temat posklejany, wszystko posprzatane.

Zostawcie z lepszych konkursów coś na później :P

Link to post
Share on other sites

Ja w tychach mieszkam :P tez mam matury probne w tym tygodniu ale keidy z r bedziemy pisac to nikt nei wie bo z maty typ nam zrobi po swojemu taka super trudna

 

szkoda ze nie ide na informatyke :D

 

Koziro więcej info i gdzie po gadżety się stawić proszę :P

Myśle że jakoś się dostane :P

 

ciekly azot mrr cudowna zabawka caly sprzcik w tym utopic fajnie by bylo :)

 

Dziwne w każdym temacie jak się wypowiadam to nagle milkna ludzie :P

Link to post
Share on other sites

Koziro więcej info i gdzie po gadżety się stawić proszę :P

Myśle że jakoś się dostane :)

Stoisko Overclock.pl

ciekly azot mrr cudowna zabawka caly sprzcik w tym utopic fajnie by bylo :P

Nie mam kontenerow na karty graficzne :D

Dziwne w każdym temacie jak się wypowiadam to nagle milkna ludzie :P

Dosc pozno jest... :P
Link to post
Share on other sites

Kurcze miałem być na poprzednim bicie, ale jakoś wypadło coś w szkole i mnie nie było. Tak z ciekawości zapytam - na BITach to raczej dużo (tłok jak o 7.30 w miejskim autobusie) czy mało osób jest (jak o 9 - 10 w miejskim autobusie)?

 

Zaznaczy ktoś to na jakimś screenie z google maps czy targeo?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...