Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Nagłe wyłączanie laptopa Lenovo Z510

lenovo zasilanie bateria granie 100% wyłącza się

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 KolloPL

KolloPL
  • Amator

• 27 postów

Napisano 16 październik 2015 - 22:09

Witam.

Od kilku dni mój laptop wyłącza się podczas grania. Nie jest to zwykłe zamykanie systemu tylko tak jakby nagłe odłączenie całego zasilania laptopa(nawet baterii) i towarzyszy temu dziwny trzask.

Zauważyłem że dzieję się tak gdy laptop się naładuje do 100% lub do 60% w trybie Conservation i zamiast przestać ładować baterię i przejść na pracę na baterii to odłącza całe zasilanie. Gdy wyłączył mi się tak kilka razy to potem pojawił się komunikat z programu do zarządzania energią o tym że podpięta ładowarka nie dostarcza tyle prądu ile powinna. Czy miał ktoś lub ma podobny problem i poradził sobie z tym? Nie mam ochoty wysyłać go na gwarancję bo trwa ona od 2 do 4 tygodni :/

Robiłem aktualizację BIOS-u ale nic to nie dało 

Pozdrawiam.

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10391 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 16 październik 2015 - 23:03

To przy grze na baterii czy na zasilaczu?

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 KolloPL

KolloPL
  • Autor tematu
  • Amator

• 27 postów

Napisano 17 październik 2015 - 09:57

Gdy gram na podłączonym zasilaniu (bateria jest non-stop w środku gdyż jest "wbudowana" i bez rozkręcenia tylnego panelu nie można jej wyciągnąć). Gdy gram bez ładowarki, na samej baterii to nie wyłączy się do momentu wyczerpania baterii.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lenovo, zasilanie, bateria, granie, 100%, wyłącza, się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych