Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z opóźnieniem (pingiem) w grach

ping internet league of legends opóźnienie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 domianoss

domianoss
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 16 październik 2015 - 17:46

Witam,

Mam problem z opóźnieniem (pingiem) w league of legends mój ping w grze aktualnie wynosi 81, a jeszcze kilka dni temu był równy 67. Od czasu podwyższenia pingu odczuwam duże "przeskoki" i brak płynności w grze. Nie da się normalnie grać ponieważ co chwilę są ścinki lub opóźnienie około sekundy. Fpsy są w porządku(stale w granicach 180). Co więc może być przyczyną tych przeskoków i opóźnienia ? Oto mój wynik z speedtestu http://www.speedtest...sult/4750984416według niego mój ping to 39. Dlaczego więc w grze wynosi on aż 81 i zauważalne są przeskoki?  

Dodam jeszcze że mam liveboxa z orange podłączonego dość długim przewodem do komputera.

Użytkownik domianoss edytował ten post 16 październik 2015 - 17:53

• 0

#2 iBoomiBoom

iBoomiBoom
  • Bywalec

• 83 postów

Napisano 17 październik 2015 - 22:31

Są to problemy ze strony RiotGames. Na 4um masz co 2gi kanał typu 'lagi eune/euw'.

• 0

#3 Wmblady

Wmblady
  • Bywalec

• 84 postów

Napisano 20 październik 2015 - 00:37

Też tak myślę, że to ich wina, mam bardzo podobnie. Ping do 2x większy względem tego co mi pokazują testy + momentami dziwne skoki.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ping, internet, league of legends, opóźnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych