Skocz do zawartości

Mój zestaw pod nowsze produkcje(czy da radę)


Recommended Posts

Jakiej marki ram i dysk? Szału nie ma, ale powinno dać radę z tym, że procesor może ograniczać grafikę. ( może ale nie musi )

 

Jaki masz budżet? Może coś sensowniejszego się złoży, bo i3 i najnowsze produkcje? O ile grafika dobra to procesor bardzo szybko może przestać wystarczać.

Link to post
Share on other sites

Jakiej marki ram i dysk? Szału nie ma, ale powinno dać radę z tym, że procesor może ograniczać grafikę. ( może ale nie musi )

 

Jaki masz budżet? Może coś sensowniejszego się złoży, bo i3 i najnowsze produkcje? O ile grafika dobra to procesor bardzo szybko może przestać wystarczać.

no bo ja chce do tej mojej i3 kupic wlasnie ta grafike,bo obecnie mam zintegrowaną

Pewnie że się nadaje jak nie jesteś fanatykiem który musi mieć super cienie ,mssa itp..

Dużo też zależy w jakiej rozdzielczości chcesz grać.

Na youtube masz dużo testów z twoim procesorem i kartą w różnych grach

wiem oglądałęm

Link to post
Share on other sites

spokojnie do tej i3 ten gtx750ti się nada. Pomysł o dołożeniu 100zł do procka. Wartość obecnego to okolo 230zł, dokładasz 100-120zł i kupujesz i5 2300 ktory pociagnie Ci dużo lepszą karte graficzną :)

Mały zabieg a korzyście duże

ale procka nie chce wymieniac

spokojnie do tej i3 ten gtx750ti się nada. Pomysł o dołożeniu 100zł do procka. Wartość obecnego to okolo 230zł, dokładasz 100-120zł i kupujesz i5 2300 ktory pociagnie Ci dużo lepszą karte graficzną :)

Mały zabieg a korzyście duże

i moj kosztuje 520zl a nie 230 :D

Link to post
Share on other sites

nie, jego wartośc rynkowa na dzien dzisiejszy to 230zł jak wspomniałem. Byc może tyle kosztował, ale jak go kupowałeś nowego.

 

Za 520zł można kupic 2500K który zjada ten procesor na śniadanie.


na gtx750ti pograsz co najwyzej przy tym procku w;

 

 

gtaV przy dobrych wiatrach na średnich, przypuszczam, że procek będzie sie dusił.

 

Wiedzmin3 na low/średnich powinien działać.

Edytowane przez psychics
Link to post
Share on other sites

Jakiej marki ram i dysk? Szału nie ma, ale powinno dać radę z tym, że procesor może ograniczać grafikę. ( może ale nie musi )

 

 

I3 nie bedzie ograniczał gtx 750ti, spokojnie możesz brać Karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti 2GB DDR5 (128bit) NE5X75TT1341F

 

 

Wiedzmin3 na low/średnich powinien działać.

nie jest źle :D i to przy słabszym gpu, na pentium g3250 i gtx 750ti widziałem wieśka 3 w ultra z hairworks :P

 

Edytowane przez lewiis252
Link to post
Share on other sites

nie, jego wartośc rynkowa na dzien dzisiejszy to 230zł jak wspomniałem. Byc może tyle kosztował, ale jak go kupowałeś nowego.

 

Za 520zł można kupic 2500K który zjada ten procesor na śniadanie.

na gtx750ti pograsz co najwyzej przy tym procku w;

 

 

gtaV przy dobrych wiatrach na średnich, przypuszczam, że procek będzie sie dusił.

 

Wiedzmin3 na low/średnich powinien działać.

http://www.ceneo.pl/17861147?se=9jCyx9WaaYl_ncGFw3-Fzh7H0C1TBDZh&gclid=CjwKEAjw-vewBRDH1-b52Lig1hkSJACTPfVFMQp5sZY-M5j68OON1Z5CsWccQS8EQPxK5p2lTX_mqBoCfP3w_wcB

oczywiście mowa o full hd

http://www.ceneo.pl/17861147?se=9jCyx9WaaYl_ncGFw3-Fzh7H0C1TBDZh&gclid=CjwKEAjw-vewBRDH1-b52Lig1hkSJACTPfVFMQp5sZY-M5j68OON1Z5CsWccQS8EQPxK5p2lTX_mqBoCfP3w_wcB

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...