Skocz do zawartości

Powerbank Xiaomi 10000mAh - nowy, złoty i czerwony


Recommended Posts

Do sprzedania mam powerbanki Xiaomi 10000mAh.


 


Powerbanki są nowe, w pełni oryginalne, na ogniwach Sanyo/Panasonic.


Fabrycznie zapakowane.


 


Do wyboru złoty lub czerwony.


 


Zestaw zawiera:


- powerbank


- kabel usb - micro usb


- opakowanie


- ulotka


- kod zdrapka (potwierdzenie oryginalności)


 


Cena 79zł + kw


 


Możliwe allegro (+ prowizja).


http://i.imgur.com/fpvkX6U.jpg


 


http://i.imgur.com/F7fxdAO.jpg


Edytowane przez simpelek
Link to post
Share on other sites

Od 44.93zł za srebrną do 60.04zł za złotą/czerwoną darmowa wysyłka. http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

Dzięki, zamówienie poszło.

 

A jak z gwarancją?

Gwarancja jak na większość chińskich produktów :) Wysyłka na koszt konsumenta do producenta w Chinach

Link to post
Share on other sites

Pytam o gwarancję u @[member='simpelek']   ;)Osobiście już dawno kupiłem na banggood za niecałe 50zł, i nikomu kto tego powerbanka zamawiał (w tym mi) nie dowalili 23% VATu :)

Nie ma problemu z dostawą, opłatami na granicy, oryginalnością produktu? Jest to mój pierwszy zakup z tak odległego kraju i trochę laik ze mnie :P

 

@simpelek z ciekawości ile wołasz za wysyłkę?

Edytowane przez ptasiek2
Link to post
Share on other sites

Nie ma żadnych problemów. Banggood jest o tyle fajny ze kupujesz od banggood,a nie od jakieś sprzedawców którzy wystawiają swoje towary za pośrednictwem serwisu tak jak w polskim allegro czy ebayu. No i jeszcze jeden bardzo duży plus banggooda to to że płacisz w złotówkach. Plus za zakupy dostajesz punkty które wymienisz na realną obniżkę ceny, a nie jakieś beznadziejne lojalnościowe programy gdzie możesz dostać jakiś badziew którego nie chess lub zniżkę na dany konkretny produkt. Polecam

Link to post
Share on other sites

Na ali jest srebrna za 10$ i nie ma mowy o żadnym podatku VAT... Kto Ci to powiedział? Produkty do 50$ są całkowicie zwolnione z jakichkolwiek opłat...

 

A co do czekania... Czasami czekasz dwa tygodnie czasami 4 dni ;) (z Chin).

 

Tutaj nikogo nie naciągniesz na swoją kwotę, może na allegro... ;)

Edytowane przez Leesiuu
Link to post
Share on other sites

Na aliexpress podróbki tylko na banggood oryginały, albo u mnie. 50$ to też nie prawda, kwota jest mniejsza, ale nie pamiętam jaka dokładnie(w okolicach 30$). Czasem czekasz 4 tygodnie, albo na refund z paypal bo paczkę wcieło na WER warszawa

Edytowane przez MaxWayne
Link to post
Share on other sites

A jakby ktoś poszukiwał podobnego produktu z 2-letnią polską gwarancją to ADATA ma dwa świetne jakościowo powerbanki o tej pojemności:

ADATA PV110 - klon tego Xiaomi (choć nie wiem kto tu kogo klonuje) - 99 PLN

ADATA PV150 - skórzana obudowa - 70 PLN :-)

Edytowane przez Stefaan
Link to post
Share on other sites

Już usunęli omawianą przez ciebie aukcje z podróbkami, najtańsze w okolicach 20$.

Zamawiałem z chin ponad 50 razy.

Xiaomi nie ma oficjalnego sklepu poza mi.com 

Na refunda na paypalu czeka się 2 tygodnie jak dobrze pójdzie.

Skończ się w końcu ośmieszać.

Jak inni są tak obeznani w temacie jak ty, to gratuluje towarzystwa.

Co do klonowania to Xiaomi było pierwsze, ale ja bym nie powiedział o tym klonowanie. Bo to tylko lekkie podobieństwo. Fajne te powerbanki ADATA, ciekawe czy ogniwa takie dobre jak Xiaomi. A obudowa nie jest skórzana tylko skóropodobna, bądźmy precyzyjni.

Edytowane przez MaxWayne
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...