Skocz do zawartości

Fajne słuchawki dookołauszne w "rozsądnym" budżecie do smartphona (z mikrofonem)


Recommended Posts

Cześć wszystkim :)

Zacznę trochę ponuro ponieważ  moje ukochane Nocs NS700 Phaser uległy awarii/zepsuciu a serwis stwierdził że nie nadają się do naprawy oraz nie mają takich samych na wymianę więc oddali mi gotówkę(wciąż grały bez problemu ale pilot przestał działać).

I w sumie dobrze się stało ponieważ dostrzegłem (odczułem) wadę która wcześniej przeszła mi "koło ucha", a mianowicie podczas dłuższej sesji (ponad 1,5h/2h) uszy zaczynają boleć mimo iż początkowo nie miałem takich problemów i nawet 3h ze słuchawkami na głowie nie były problemem, jednak z czasem uległo to zmianie i doszedłem do wniosku że nie nadają się na dłuższe podróże. Dlatego zwracam się do was o pomoc w znalezieniu zacnego zestawu który zastąpi poczciwe Nocsy.

Na 3 rzeczach zależy mi bardzo, wymienione w temacie, a więc dookołauszne, z mikrofonem i w rozsądnej kasie.

Z chęcią zakupiłbym AKG K551 jednak kwota 500/600 PLN'ów jest trochę poza moją "strefą komfortu" która oscyluje w okolicach 300-350 PLN. Z takich "drobiazgów" które by mnie cieszyły to aby był to zestaw przewodowy (jakoś nie jestem przekonany do słuchawek bluetooth nie wspominając o tym że muszę pamiętać by je ładować..wolę rozwiązanie w którym niezależnie od sytuacji podpinam słuchawki do komy i grają). Sprawami drugorzędnymi są wygląd (byle nie były różowe), portatywność (zazwyczaj będą podróżować na mojej głowie albo na szyi a jak coś to zawsze się znajdzie jakaś "sakiewka" do noszenia) czy duża ilość akcesoriów (w takiej cenie nie ma się ich też co spodziewać).

Jeśli to pomoże dodam że moja kolekcja muzyki składa się głównie z cięższych kawałków: Sabaton, Lordi, Guns N' Roses, System of a Down, Disturbed itp więc fajnie gdyby słuchawki miały przyjemny bas ale bez przesady nie cieszy mnie łupanie po uszach i gdzieś tam sączące się wokale. Skłaniam się więc ku słuchawkom o ciepłym lub wyważonym brzmieniu. To chyba tyle :)

Z góry dziękuję wszystkim którzy rzucą jakąś propozycję.

Edytowane przez SpioH
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...