Skocz do zawartości

wieksza wyd gier na XP czy W7 ??!


Recommended Posts

jeśli tak ograniczasz pole no to XP, W7 jest jeszcze niedopracowany, ale vista po wgraniu service packa 2 dostaje kopa i wyprzedza w 3dmark-u 06(u mnie ok. 500pkt) XP. Przynajmniej tak było u mnie. Przesiadałem się z obawą na "nieudaną" viste (x64 ultimate) i pozytywnie sie zdziwiłem, komputer szybciej startuje, w końcu korzystam z tych 4gb ram-u, w grach też minimalny wzrost wydajności.

Oczywiście wszystko zależy od tego jaki masz komputer.

 

Ogólnie wbrew temu co się mówi Vista jest obecnie najlepszym systemem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Kolego kugelfangxxx nie wiem czy zauważyłeś ale zdecydowana większość twoich postów znika :!:

Już kiedyś pisałem że ten styl nazwijmy to "pomocy" jest co najmiej mało elegancki i tylko zaśmieca tematy.

Jeżeli uważasz kogoś za "neo" to nie odpisuj na pytania i tyle.

 

Link to post
Share on other sites

Win7 RC już jest całkiem dobrze zoptymalizowany. Co prawda, testowałem na jednej grze, ale wszystko chodziło ładnie i płynnie.

To na pewno, ale pod którym OSem było więcej klatek na sekundę? ;) Albo jakieś wyniki z 3D Marka?

 

@Player1 - szkoda, że w tych testach nie uwzględniono XP 64-bit... Pewnie by pogrążył rywali :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

moze i win7 jest w grach wolniejszy od xp, ale ja mam z nim tez duzo mniej problemow niz na starych systemach, uzywam wersji 64bitowej, gry dzialaja bezproblemowo a mocnego sprzetu nie mam, wiec jakiekolwiek straty wydajnosci bylyby bardziej odczuwalne. W sumie przesiadlem sie calkowicie, xpeka skasowalem z dysku i ani razu nie mialem sytuacji, zeby cos sie nie uruchomilo, cos nie dzialalo. Polecam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...