Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Przesiadka z starych SL Hd681

hd681 superlux hyperx cloud 300zł słuchawki gaming

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 pytles

pytles
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 09 październik 2015 - 12:51

Grywam ostatnio coraz lepiej w CS:GO lecz lubię również posłuchać sobie muzyki do czego HD681 nadają się idealnie imo, lecz do cs'a sądze ze mogę mieć coś lepszego więc moje pytanie jest takie czy znajdę takie słuchawki do 300zł? Zastanawiałem się nad Superlux hmc631 lub HyperX Cloud, czytałem sporo opinii i podobno SL mają lepsza scene i lepiej wypadają w grach no chyba że macie inne propozycje słuchawek i czy warta jest przesiadka z SL HD681. Moja karta Dzwiekowa to Maya U5 

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4517 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 09 październik 2015 - 13:10

Ja bym uderzył w lepsza dzwiekowke popatrz za prodigy cube wersja black albo srebrna uzywka i wymienisz sobie opka i będziesz miał to co oferuje wersja black.

Potem dopiero bym pomyślał nad sluchawkami
Pamiętaj ze w pozycjonowaniu pierwsze skrzypce gra dzwiekowka a u5 to tak lekko ponad poziom Integry mi się osobiście gra lepiej na ts-671 niż na 681 ale superluxy dają jak najbardziej rade.
  • 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hd681, superlux, hyperx, cloud, 300zł, słuchawki, gaming

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych